Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Biały salon z jadalnią

Produkty w tym stylu

witryna niska 1-drzwiowa, 81x129x41 cm

839,00 zł/szt

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
komoda 119x88x41 cm, front MDF laminowany

899,00 zł/szt

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia

329,00 zł/szt

Dostępny w różnych kolorach
Różne rozmiary
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia

12% taniej

Podłoga z montażem - od projektu aż po montaż

Biały salon z jadalnią

Przed Tobą spore wyzwanie – urządzenie salonu z jadalnią, a razem z nim dziesiątki pytań, dylematów i decyzji, także tych o długofalowych skutkach. Aby pomieszczenie służyło latami, sprzyjało przyjemnej atmosferze, zapewniało możliwość rearanżacji bez konieczności generalnych remontów, a także wpisywało się w charakter wnętrz ponadczasowych i odpornych na zmieniające się trendy – już na starcie warto ułatwić sobie zadanie. Jak? Wyborem uniwersalnego koloru – bieli, która w salonie z jadalnią jest doskonałym dominantem.

Biały salon z jadalnią w różnych stylach

Słysząc hasło „biały salon z jadalnią” można wyobrazić sobie różnorodne aranżacje. Wnętrza z przecieraną strukturą zaokrąglonych mebli drewnianych typowych dla salonu w stylu prowansalskim. Inspirowane słonecznym południem aranżacje z okiennicami i kolorowymi „kleksami” w postaci tradycyjnych portugalskich płytek. Przytulne i minimalistyczne interpretacje salonu w stylu skandynawskim, gdzie biel koresponduje z naturalnym drewnem i prostą formą wyposażenia. A także romantyczne i klasyczne wizje salonu w stylu angielskim, gdzie florystyczne motywy oraz urocze pamiątki na ścianach tworzą wyjątkowo sielską atmosferę. Każda z aranżacji posiada ten sam mianownik – białą bazę, która nie ma terminu ważności, nie wychodzi z mody i nie ulega znudzeniu w przeciwieństwie do ekstrawaganckich pomieszczeń.

Salon z białymi meblami

W salonie z jadalnią warto postawić nie tylko na białe ściany. Salon z jasną drewnianą podłogą oraz spójnym kolorystycznie umeblowaniem stworzy przyjemny dla oka ład, wrażenie uporządkowania, harmonii i lekkości. Aby wnieść do salonu z jadalnią więcej różnorodności, można eksperymentować z odmiennymi fakturami trzymając się kolorystycznej konsekwencji. Doskonałym przykładem jest kolekcja mebli Brandson, która prezentuje charakterystyczne fronty ujęte w klasyczną ramkę, otwarte półki oraz przeszklone witryny. Całość tworzy oryginalną kompozycję salonu z jadanąi, która łączy elementy klasyki i nowoczesności.

Mały salon z jadalnią

Ciemne pomieszczenie? Mały salon? Trudno ustawna jadalnia? Biel to kolor do zadań specjalnych, który bezbłędnie manipuluje złudzeniem optycznym. Biały salon z jadalnią zyskuje wizualną lekkość, sprawia wrażenie nieskończoności, rozświetla ciemne pomieszczenie, a dzięki temu wnętrze wydaje się znacznie większe. Pod względem praktycznym salon z białymi meblami jest również bezkonkurencyjny – powierzchnia mebli skutecznie kamufluje kurz, a także nie pozostawia śladów odciśniętych palców, co stanowi prawdziwe utrapienie na powierzchni ciemnego wyposażenia.

Dekoracje do białego salonu z jadalnią

Dysponując białym tłem i umeblowaniem, można pięknie wyeksponować charakter dodatków, które na ciemnej, wzorzystej i ekstrawaganckiej powierzchni nie miałyby siły przebicia. Ramki na zdjęcia w oryginalnej oprawie, bukiety kwiatów na stole w białej jadalni, futrzane pledy na krzesłach czy geometryczny wzór dywanu – w białej aranżacji salonu z jadalnią można z łatwością dostrzec urok detali i pamiątek, które najlepiej wyrażają indywidualny styl właścicieli. Warto pomyśleć także o salonie z lustrem, fakturach odbijających światło oraz podświetleniu mebli opcjonalnie dostępnym w kolekcji Brandson. Boczone punkty świetle o nastrojowej i ciepłej barwie sprawiają, że biały salon z jadalnią oprócz swojej przejrzystości, zyskuje także wyjątkową przytulność.

Udostępnij inspirację