Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Biały salon w bloku

Produkty w tym stylu

witryna wysoka, 2-drzwiowa, 68x202x41,5 cm

899,00 zł/szt

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
szafka rtv 156x61x41,5 cm, front mdf foliowany

559,00 zł/szt

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
witryna niska, 2-drzwiowa, 98x156,5x41,5 cm

969,00 zł/szt

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
regał wiszący otwarty 156x40x32 cm, płyta

309,99 zł/szt

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia

12% taniej

Podłoga z montażem - od projektu aż po montaż

Biały salon w bloku

Salon w bloku powinien spełniać wiele funkcji jednocześnie. Jest to ważne pomieszczenie, w którym odbywa się całe życie rodzinne. W tym pokoju powinno być domowo i przyjaźnie, ponieważ jest to miejsce reprezentacyjne. Każdy kto tylko wejdzie powinien poczuć klimat całego domu. Warto skupić się na szczegółach, które określą domowników i ich charaktery. Powinniśmy go urządzić w taki sposób, aby było ciekawie, wygodnie oraz tak jak sobie wymarzyliśmy. Należy jednak pamiętać, że urządzając pomieszczenie w bloku każdy najmniejszy szczegół ma duże znaczenie.

Kolekcja mebli LINGO

Funkcjonalne meble w pokoju dziennym pozwalają na stworzenie przestrzeni, która zapewni domownikom wysoką jakość, wygodę i praktyczność. Kompleksowe rozwiązania systemowe z kolekcji LINGO utrzymane w białym kolorze tworzą estetyczną całość, która umożliwia wyposażenie salonu w komody, szafki, półki i przeszklone witryny. Wszystkie te elementy pasują do siebie pod względem stylu, kolorystyki oraz rozmiaru. Niskie meble sprawiają wrażenie lekkości i nadają pomieszczeniu przestrzeni. Prezentują się ciekawie i oryginalnie. Podniesione na delikatnych nóżkach mają swój indywidualny charakter, a wnętrzu dodają klimatu. Jasne i neutralne kolory optycznie powiększają i rozjaśniają przestrzeń. Uniwersalna biel harmonijnie komponuje się z ciemnoszarą podłogą, która jest doskonałym przełamaniem dla jasnych mebli. Dodatkowym akcentem jest uszaty fotel utrzymany w tej samej tonacji co podłoga.

Mało znaczy wiele

Aranżacja jest lekka, dzięki małej ilości dekoracji. Ograniczyliśmy się do trzech wyrazistych akcentów. Niebieska barwa zastosowana w dywanie w postaci rombów ożywia pomieszczenie i sprawia, że nie jest ono monotonne. Żywe zielone rośliny wprowadzają pozytywną energię. Kolor naturalnego drewna w postaci ramek, doniczki oraz nóżek od fotela ociepla salon i wprowadza przytulną atmosferę. Takie zastosowanie elementów dekoracyjnych pozwoliło na stworzenie nowoczesnej przestrzeni ze spektakularnym efektem końcowym.

Udostępnij inspirację