Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Biała kuchnia z oknem

Produkty w tym stylu

lakierowany front MDF, zawiasy BLUM, pod AGD

1958,00 zł/szt

Wysyłamy w 6 tygodni
Produkt ze zdjęcia
lakierowany front MDF, okucia BLUM, styl

439,00 zł/szt

Wysyłamy w 6 tygodni
Produkt ze zdjęcia
lakierowany front MDF, okucia BLUM, cichy domyk

711,00 zł/szt

Wysyłamy w 6 tygodni
Produkt ze zdjęcia
lakierowany front MDF, okucia BLUM, cichy domyk

1344,00 zł/szt

Wysyłamy w 6 tygodni
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Kuchnia w Komforcie - od projektu aż po montaż

Project from zero image

Zaprojektuj samodzielnie

Edytuj gotową inspirację lub stwórz projekt od początku w planerze 3D

Arrow image
Consultant image

Umów się z projektantem

Cena projektu to 150 zł. Otrzymasz zwrot całej kwoty, gdy kupisz kuchnię

Arrow image
Generator image

Generator kuchni

Stwórz szybki podgląd kuchni w kilku krokach i zamów ją jednym kliknięciem

Arrow image

Zaprojektuj i kup kuchnię

Biała kuchnia z oknem

Biała kuchnia jest jak czysta karta, na której możemy urzeczywistnić oryginalne pomysły, uzyskać ciekawe kombinacje kolorystyczne oraz wyrazić swój indywidualny styl. Mówiąc w skrócie – biała kuchnia pozwala na więcej. To idealne rozwiązanie dla osób, które pragną wykazać się kreatywnością oraz zmieniać aranżacje pod wpływem nastroju lub zmiany pór roku. Dlatego zapraszamy do białej kuchni w stylu nowoczesnym, która wychodzi poza schematy oraz przekonuje, że biel nie ma nic wspólnego z nudą. Poznaj kilka cennych „trików”, które sprawią, że Twoja biała kuchnia z oknem zyska niepowtarzalny wygląd.

Białe fronty kuchenne plus drewno

Biała kuchnia zapewnia wizualną lekkość i rozświetlenie. Potrafi skutecznie manipulować złudzeniem optycznym powiększając przestrzeń małej kuchni. Jednak białe fronty kuchenne w pojedynkę potrafią stworzyć zbyt chłodne wnętrze, które aż prosi się o przytulne akcenty. W takiej sytuacji warto wziąć pod uwagę kuchnie z drewnianymi frontami, które w połączeniu z bielą stworzą modny kontrast, zapewnią optyczne ocieplenie i wniosą efekt wielowymiarowości. Zerknij na zaprezentowaną aranżacje – drewniane fronty na tle białej kuchni sprawiają wrażenie oddalonych, a przede wszystkim pozwalają pozbyć się efektu płaskiej i monotonnej zabudowy.

Minimalistyczne białe fronty kuchenne

Aby pozwolić sobie na kolorystyczny miszmasz oraz kontrasty, należy mocno trzymać pewnej zasady, aby nie wpaść w pułapkę chaosu, nieuporządkowania i wizualnego braku koncepcji. Otóż kluczem do białej kuchni w towarzystwie drewna i czarnego blatu, jest minimalistyczna forma białych frontów kuchennych. Idealnym przykładem jest propozycja z kolekcji Asti. Nowoczesne i gładkie fronty kuchenne ujęte w cienkiej ramce wnoszą delikatną dekorację przy bliższym przyjrzeniu, a jednocześnie pozostają na tyle neutralne, aby móc eksperymentować z mnogością kolorów prezentowanej kolekcji – grafitem, zielenią, granatem, a także zaprezentowaną bielą i dębem naturalnym. Łatwa w pielęgnacji oraz praktyczna gładka powierzchnia o matowym wykończeniu stanowi kwintesencję kuchni w stylu nowoczesnym. Ponadto w jasnej kuchni z oknem doskonale sprawdzają się matowe powierzchnie, które przy wystarczającej ilości naturalnego światła nie wymuszają na nas konieczności stosowania połyskującej faktury.

Udostępnij inspirację