Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Aranżacja salonu z białą cegłą

Produkty w tym stylu

witryna wysoka 2-drzwiowa, 60x205,5x37 cm

849,00 zł/szt

Wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
witryna niska 4-drzwiowa, 121,7x143,2x42 cm

1199,00 zł/szt

Wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
komoda 109x87x42 cm, front MDF laminowany

819,00 zł/szt

Wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
szafka RTV 130x45,7x42 cm, front MDF laminowany

629,00 zł/szt

Wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia

12% taniej

Podłoga z montażem - od projektu aż po montaż

Aranżacja salonu z białą cegłą

Salon to pomieszczenie, w którym zazwyczaj spędzamy najwięcej czasu, odpoczywamy i przyjmujemy gości. Powinien być przytulny i zaaranżowany w taki sposób, aby zachęcał do przebywania w nim. Jeśli chcesz osiągnąć niesamowity wynik końcowy to zdecyduj się na ścianę z białej cegły ze względu na jej dekoracyjne właściwości. To rozwiązanie uniwersalne, które pozwoli osiągnąć ciekawy efekt w minimalistycznej aranżacji. Jej faktura ożywi wnętrze i wprowadzi niepowtarzalny klimat. Jest doskonałym tłem dla mebli, pozostałych elementów wyposażenia, a także dla intensywnych akcentów.

Meble z kolekcji SEVILLA

Salon jest wizytówką każdego domu, a domownicy powinni czuć się w nim jak najlepiej. Istotna jest tu wygoda użytkowników. Jeśli jesteś miłośnikiem nowoczesnych wnętrz z charakterystycznym akcentem to postaw na prostą formę mebli z kolekcji SEVILLA. Ich elementy wykończone w kolorze sosny norweskiej przełamują subtelność białych frontów z połyskiem nadając całej aranżacji konkretny charakter. Kolekcja prezentuje ciekawe wzornictwo, ułatwia urządzenie wnętrza będąc jednocześnie funkcjonalną. W skład tego systemu meblowego wchodzą komody, przeszklone witryny, szafki RTV, stół, ława oraz szafki i półki wiszące. Możemy je dowolnie ze sobą łączyć, tak aby w pełni odpowiadały naszym potrzebom, a zarazem stworzyły niepowtarzalną przestrzeń komfortową dla każdego.

Żółty akcent w salonie

Odpowiednio urządzony salon będzie pozytywnie wpływał na nasze emocje. Taki efekt osiągnęliśmy stosując intensywny żółty kolor, który rozjaśnił wnętrze i ożywił całą aranżację. Musimy przy tym jednak pamiętać, aby żywe barwy nie przytłoczyły pomieszczenia. Żółta ściana w połączeniu z białą cegłą pozwoliły na urozmaicenie wnętrza salonu, a jednocześnie sprawiły, że nie jest ono monotonne. Nowoczesna grafika z charakterystycznym żółtym akcentem doskonale prezentuje się na tle białej ściany. Przytulności w salonie dodał dywan o nieregularnym runie i zróżnicowanej żółtej barwie tworząc wrażenie trójwymiarowości.

Udostępnij inspirację