zlewozmywak teka be linea rs15 50.40 3,5 w/ovf sp
Nr kat. 100320320
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA BE LINEA RS15 50.40 3,5 W/OVF SP to zlewozmywak podblatowy o wymiarach 44 cm długości, 20 cm głębokości oraz 54 cm szerokości. Zlewozmywak jednokomorowy występuje w komplecie z odpływem. Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej zapewniają możliwość montażu młynka. Produkt nie ulega przebarwieniom, pęknięciom i zarysowaniom, a na powierzchni nie pojawiają się uszkodzenia powstałe na skutek szoku termicznego. Ponadto zlewozmywak ze stali nierdzewnej nie przejmuje zapachów oraz wykazuje właściwości antyseptyczne. Model marki Teka objęty jest 60-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 530 X 430 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: | Podblatowy |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Długość: | 44 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 54 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Stal polerowana |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | BE LINEA |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA BE LINEA RS15 50.40 3,5 W/OVF SP to zlewozmywak podblatowy o wymiarach 44 cm długości, 20 cm głębokości oraz 54 cm szerokości. Zlewozmywak jednokomorowy występuje w komplecie z odpływem. Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej zapewniają możliwość montażu młynka. Produkt nie ulega przebarwieniom, pęknięciom i zarysowaniom, a na powierzchni nie pojawiają się uszkodzenia powstałe na skutek szoku termicznego. Ponadto zlewozmywak ze stali nierdzewnej nie przejmuje zapachów oraz wykazuje właściwości antyseptyczne. Model marki Teka objęty jest 60-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 530 X 430 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: | Podblatowy |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Długość: | 44 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 54 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Stal polerowana |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | BE LINEA |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak teka be linea rs15 50.40 3,5 w/ovf sp
Nr kat. 100320320
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




