zlewozmywak teka be linea rs15 34.40 3,5 w/ovf sp
Nr kat. 100320323
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA BE LINEA RS15 34.40 3,5 W/OVF SP to zlewozmywak podblatowy z pojedynczą komorą oraz odpływem. Prostokątny model w minimalistycznej formie doskonale odnajdzie się w kuchni w stylu nowoczesnym. Zlewozmywak ze stali nierdzewnej zapewnia możliwość montażu młynka. Wymiary produktu sięgają 44 cm długości, 20 cm głębokości oraz 38 cm szerokości. Ponadto zlewozmywaki ze stali nierdzewnej są łatwe w pielęgnacji i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Powierzchnia modelu nie chłonie zapachów, jak również wykazuje właściwości bakteriobójcze. Stal polerowana nie reaguje na szok termiczny i nie ulega przebarwieniom.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 45 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 370 X 430 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: | Podblatowy |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Długość: | 44 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 38 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Stal polerowana |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | BE LINEA |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA BE LINEA RS15 34.40 3,5 W/OVF SP to zlewozmywak podblatowy z pojedynczą komorą oraz odpływem. Prostokątny model w minimalistycznej formie doskonale odnajdzie się w kuchni w stylu nowoczesnym. Zlewozmywak ze stali nierdzewnej zapewnia możliwość montażu młynka. Wymiary produktu sięgają 44 cm długości, 20 cm głębokości oraz 38 cm szerokości. Ponadto zlewozmywaki ze stali nierdzewnej są łatwe w pielęgnacji i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Powierzchnia modelu nie chłonie zapachów, jak również wykazuje właściwości bakteriobójcze. Stal polerowana nie reaguje na szok termiczny i nie ulega przebarwieniom.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 45 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 370 X 430 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: | Podblatowy |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Długość: | 44 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 38 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Stal polerowana |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | BE LINEA |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak teka be linea rs15 34.40 3,5 w/ovf sp
Nr kat. 100320323
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








