zlewozmywak stock deante zst_011c
Nr kat. 100318388
opis produktu
Trwały zlewozmywak stalowy stworzony został z wysokiej jakość stali nierdzewnej. Z natury ma ona właściwości antyseptyczne, co w połączeniu z opływowym designem, ułatwi sprzątanie i utrzymanie wysokiego poziomu higieny. Doskonale wygląda zarówno w pomieszczeniach urządzonych w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym np. kuchniach minimalistycznych, industrialnych czy skandynawskich. Praktyczny, 1-komorowy zlewozmywak z ociekaczem to doskonałe rozwiązanie w małych kuchniach i kawalerkach z aneksem. Pełni jednocześnie funkcję suszarki, profilowana powierzchnia sprawnie odprowadza wodę spływającą z naczyń lub umytej żywności.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 50 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 560 X 430 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 58 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 17.5 cm |
| Szerokość: | 45 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Owalne |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | STOCK |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Trwały zlewozmywak stalowy stworzony został z wysokiej jakość stali nierdzewnej. Z natury ma ona właściwości antyseptyczne, co w połączeniu z opływowym designem, ułatwi sprzątanie i utrzymanie wysokiego poziomu higieny. Doskonale wygląda zarówno w pomieszczeniach urządzonych w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym np. kuchniach minimalistycznych, industrialnych czy skandynawskich. Praktyczny, 1-komorowy zlewozmywak z ociekaczem to doskonałe rozwiązanie w małych kuchniach i kawalerkach z aneksem. Pełni jednocześnie funkcję suszarki, profilowana powierzchnia sprawnie odprowadza wodę spływającą z naczyń lub umytej żywności.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Nie |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 50 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 560 X 430 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 58 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 17.5 cm |
| Szerokość: | 45 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Owalne |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | STOCK |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak stock deante zst_011c
Nr kat. 100318388
Wybrane dla Ciebie






