zlewozmywak magnetic deante zrm_s503
Nr kat. 100318357
opis produktu
Granitowy zlewozmywak Magnetic w metalicznym szarym kolorze posiada jedną obszerną komorę i drugą dużo mniejszą. To projekt Magdaleny Paszkowskiej i Kasi Łogwinienko, wyposażony w rewolucyjne magnesy, dzięki którym na bok komory nałożyć można stalową maskownicę. Elegancka maskownica oddziela komorę od bocznej półki, tworząc dodatkową przestrzeń na osuszanie noży, łyżek lub ziół. Zamiast maskownicy można zamontować koszyczki oraz reling i haczyk, które dostępne są w ofercie Deante.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 70 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 670 x 480 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 69 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 20.5 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Ilość komór: | 1.5 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | MAGNETIC |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Granitowy zlewozmywak Magnetic w metalicznym szarym kolorze posiada jedną obszerną komorę i drugą dużo mniejszą. To projekt Magdaleny Paszkowskiej i Kasi Łogwinienko, wyposażony w rewolucyjne magnesy, dzięki którym na bok komory nałożyć można stalową maskownicę. Elegancka maskownica oddziela komorę od bocznej półki, tworząc dodatkową przestrzeń na osuszanie noży, łyżek lub ziół. Zamiast maskownicy można zamontować koszyczki oraz reling i haczyk, które dostępne są w ofercie Deante.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 70 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 670 x 480 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 69 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 20.5 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Ilość komór: | 1.5 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | MAGNETIC |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak magnetic deante zrm_s503
Nr kat. 100318357
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








