zlewozmywak magnetic deante zrm_g11a
Nr kat. 100318348
opis produktu
Granitowy zlewozmywak Magnetic to prawdziwa rewolucja w Twojej kuchni. Posiada magnetyczne właściwości, dzięki którym można zorganizować jego przestrzeń, pomocnymi akcesoriami. Zlewozmywak wyposażony jest w magnesy umożliwiające nałożenie na bok komory stalowej maskownicy. Tym samym otrzymujemy praktyczną półkę na osuszanie noży, łyżek lub płukanie ziół. Zamiast maskownicy można zamontować koszyczki, jak również reling i haczyk, które są dostępne w ofercie Deante.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 45 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 620 x 480 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 64 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 20.5 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | MAGNETIC |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Granitowy zlewozmywak Magnetic to prawdziwa rewolucja w Twojej kuchni. Posiada magnetyczne właściwości, dzięki którym można zorganizować jego przestrzeń, pomocnymi akcesoriami. Zlewozmywak wyposażony jest w magnesy umożliwiające nałożenie na bok komory stalowej maskownicy. Tym samym otrzymujemy praktyczną półkę na osuszanie noży, łyżek lub płukanie ziół. Zamiast maskownicy można zamontować koszyczki, jak również reling i haczyk, które są dostępne w ofercie Deante.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 45 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 620 x 480 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 64 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 20.5 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | MAGNETIC |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak magnetic deante zrm_g11a
Nr kat. 100318348
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









