zlewozmywak magnetic deante zrm_a103
Nr kat. 100318342
opis produktu
Granitowy 1-komorowy zlewozmywak Magnetic posiada magnetyczne właściwości, na pierwszy rzut oka niewidoczne dla użytkownika. Zlewozmywak projektu Katarzyny Łogwinienko i Magdaleny Paszkowskiej wyposażony został w magnesy, dzięki którym na bok komory nałożyć można stalową maskownicę. Elegancka maskownica oddziela komorę od bocznej półki, tworząc dodatkową przestrzeń na osuszanie sztućców lub warzyw. Dodatkowo, zamiast maskownicy do zlewozmywaka można dokupić zestaw akcesoriów z oferty Deante i zamontować je bez dodatkowych mocowań, właśnie dzięki przyciągającym magnesom.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 540 x 480 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 56 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 20.5 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | MAGNETIC |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Granitowy 1-komorowy zlewozmywak Magnetic posiada magnetyczne właściwości, na pierwszy rzut oka niewidoczne dla użytkownika. Zlewozmywak projektu Katarzyny Łogwinienko i Magdaleny Paszkowskiej wyposażony został w magnesy, dzięki którym na bok komory nałożyć można stalową maskownicę. Elegancka maskownica oddziela komorę od bocznej półki, tworząc dodatkową przestrzeń na osuszanie sztućców lub warzyw. Dodatkowo, zamiast maskownicy do zlewozmywaka można dokupić zestaw akcesoriów z oferty Deante i zamontować je bez dodatkowych mocowań, właśnie dzięki przyciągającym magnesom.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 540 x 480 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 56 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 20.5 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | MAGNETIC |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak magnetic deante zrm_a103
Nr kat. 100318342
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







