zlewozmywak eridan deante zqe_a10k
Nr kat. 100317929
opis produktu
Farmerski zlewozmywak Eridan zaskakuje wyjątkowym designem i funkcjonalnością. Posiada fartuch, czyli wychodzący poza blat front zlewu, który pozwala stanąć bliżej komory i chroni przed zabrudzeniami. Zlewozmywak wykonany jest z granitu, który cechuje się dużą odpornością na wysokie temperatury, szok termiczny, zarysowania i odbarwienia. Zlewozmywak farmerski coraz częściej wykorzystuje się w nowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 60 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 61 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | ERIDAN |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Farmerski zlewozmywak Eridan zaskakuje wyjątkowym designem i funkcjonalnością. Posiada fartuch, czyli wychodzący poza blat front zlewu, który pozwala stanąć bliżej komory i chroni przed zabrudzeniami. Zlewozmywak wykonany jest z granitu, który cechuje się dużą odpornością na wysokie temperatury, szok termiczny, zarysowania i odbarwienia. Zlewozmywak farmerski coraz częściej wykorzystuje się w nowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 18 lat |
| Długość: | 60 cm |
| Marka: | Deante |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 61 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Materiał wykonania: | Granit |
| Kolekcja: | ERIDAN |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak eridan deante zqe_a10k
Nr kat. 100317929
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie













