zestaw wannowy podtynkowy valvex lima złoty szczotkowany 2419928
Nr kat. 100520535

opis produktu
Zestaw wannowy podtynkowy Valvex Lima złoty mat 2419928 to model, który stanowi kompromis pomiędzy ponadczasową elegancją a nowoczesnym minimalizmem. Prezentowana bateria wannowa złota charakteryzuje się matowym wykończeniem powierzchni. Propozycja utrzymana w wyrazistej i surowej formie wprowadzi do strefy kąpielowej geometryczny akcent. Mosiężna bateria wannowa nie ulega korozji, a ponadto wykazuje właściwości odporne na zarysowania, odpryski oraz odbarwienia. Model z pojedynczym uchwytem regulującym strumień, stałą wylewką, jednofunkcyjną słuchawką, a także wężem prysznicowym – dostępny jest w sklepie Komfort w różnych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Valvex |
| Kolekcja: | Lima |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | 2419928 |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 45 X 29,5 X 16 CM |
| Waga brutto: | 4.065 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Zestaw wannowy podtynkowy Valvex Lima złoty mat 2419928 to model, który stanowi kompromis pomiędzy ponadczasową elegancją a nowoczesnym minimalizmem. Prezentowana bateria wannowa złota charakteryzuje się matowym wykończeniem powierzchni. Propozycja utrzymana w wyrazistej i surowej formie wprowadzi do strefy kąpielowej geometryczny akcent. Mosiężna bateria wannowa nie ulega korozji, a ponadto wykazuje właściwości odporne na zarysowania, odpryski oraz odbarwienia. Model z pojedynczym uchwytem regulującym strumień, stałą wylewką, jednofunkcyjną słuchawką, a także wężem prysznicowym – dostępny jest w sklepie Komfort w różnych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Valvex |
| Kolekcja: | Lima |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | 2419928 |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 45 X 29,5 X 16 CM |
| Waga brutto: | 4.065 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw wannowy podtynkowy valvex lima złoty szczotkowany 2419928
Nr kat. 100520535
Cena katalogowa: 1 953,73 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 953,73 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Zestaw wannowy podtynkowy Valvex Lima złoty mat 2419928 to model, który stanowi kompromis pomiędzy ponadczasową elegancją a nowoczesnym minimalizmem. Prezentowana bateria wannowa złota charakteryzuje się matowym wykończeniem powierzchni. Propozycja utrzymana w wyrazistej i surowej formie wprowadzi do strefy kąpielowej geometryczny akcent. Mosiężna bateria wannowa nie ulega korozji, a ponadto wykazuje właściwości odporne na zarysowania, odpryski oraz odbarwienia. Model z pojedynczym uchwytem regulującym strumień, stałą wylewką, jednofunkcyjną słuchawką, a także wężem prysznicowym – dostępny jest w sklepie Komfort w różnych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Valvex |
| Kolekcja: | Lima |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | 2419928 |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 45 X 29,5 X 16 CM |
| Waga brutto: | 4.065 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


