zestaw wannowy podtynkowy valvex lima chrom połysk 2419908
Nr kat. 100520533

opis produktu
Zestaw wannowy podtynkowy Valvex Lima chrom połysk 2419908 to model, który wyróżnia się nowoczesnym designem oraz geometryczną formą. Powyższa bateria wannowa posiada chromowany kolor, który podkreśla połyskująca powierzchnia. Model bazujący na kształcie kwadratu i prostokąta wniesie do strefy kąpielowej wyrazisty akcent, dopełniając aranżacje nowoczesną, minimalistyczną, surową oraz modernistyczną. Bateria podtynkowa składa się z panelu stanowiącego podstawę przełącznika oraz pojedynczego uchwytu regulującego strumień wody. Model ze stałą i prostą wylewką uzupełnia jednofunkcyjna słuchawka z wężem prysznicowym. Bateria wannowa mosiężna o właściwościach odpornych na korozję objęta jest pięcioletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Valvex |
| Kolekcja: | Lima |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | 2419908 |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 45 X 29,5 X 16 CM |
| Waga brutto: | 4.065 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Zestaw wannowy podtynkowy Valvex Lima chrom połysk 2419908 to model, który wyróżnia się nowoczesnym designem oraz geometryczną formą. Powyższa bateria wannowa posiada chromowany kolor, który podkreśla połyskująca powierzchnia. Model bazujący na kształcie kwadratu i prostokąta wniesie do strefy kąpielowej wyrazisty akcent, dopełniając aranżacje nowoczesną, minimalistyczną, surową oraz modernistyczną. Bateria podtynkowa składa się z panelu stanowiącego podstawę przełącznika oraz pojedynczego uchwytu regulującego strumień wody. Model ze stałą i prostą wylewką uzupełnia jednofunkcyjna słuchawka z wężem prysznicowym. Bateria wannowa mosiężna o właściwościach odpornych na korozję objęta jest pięcioletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Valvex |
| Kolekcja: | Lima |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | 2419908 |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 45 X 29,5 X 16 CM |
| Waga brutto: | 4.065 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw wannowy podtynkowy valvex lima chrom połysk 2419908
Nr kat. 100520533
Cena katalogowa: 1 394,08 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 394,08 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Zestaw wannowy podtynkowy Valvex Lima chrom połysk 2419908 to model, który wyróżnia się nowoczesnym designem oraz geometryczną formą. Powyższa bateria wannowa posiada chromowany kolor, który podkreśla połyskująca powierzchnia. Model bazujący na kształcie kwadratu i prostokąta wniesie do strefy kąpielowej wyrazisty akcent, dopełniając aranżacje nowoczesną, minimalistyczną, surową oraz modernistyczną. Bateria podtynkowa składa się z panelu stanowiącego podstawę przełącznika oraz pojedynczego uchwytu regulującego strumień wody. Model ze stałą i prostą wylewką uzupełnia jednofunkcyjna słuchawka z wężem prysznicowym. Bateria wannowa mosiężna o właściwościach odpornych na korozję objęta jest pięcioletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Valvex |
| Kolekcja: | Lima |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 x 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | 2419908 |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 45 X 29,5 X 16 CM |
| Waga brutto: | 4.065 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


