zestaw prysznicowy punktowy deante arnika złoty szczotkowany nqa_r41k
Nr kat. 100440898
opis produktu
W skład zestawu Arnika wchodzi słuchawka prysznicowa, wąż natryskowy oraz uchwyt punktowy. Słuchawka wyposażona jest w 3 strumienie: deszczowy, mieszany, hydromasaż. Posiada także system anti-calc, który ułatwia czyszczenie produktu. Uchwyt, wykonany z materiału ABS, posiada regulację kąta nachylenia słuchawki, dzięki czemu możesz ją dowolnie ustawić. Natomiast wąż nie skręca się, dzięki zastosowaniu systemu anti-twist. Wszystkie elementy wykończone są w efektownym kolorze złota szczotkowanego nadając pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | PVC |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 8,5 X 19,5 X 33 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy punktowy |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NQA_R41K |
| Waga brutto: | 0.706 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
W skład zestawu Arnika wchodzi słuchawka prysznicowa, wąż natryskowy oraz uchwyt punktowy. Słuchawka wyposażona jest w 3 strumienie: deszczowy, mieszany, hydromasaż. Posiada także system anti-calc, który ułatwia czyszczenie produktu. Uchwyt, wykonany z materiału ABS, posiada regulację kąta nachylenia słuchawki, dzięki czemu możesz ją dowolnie ustawić. Natomiast wąż nie skręca się, dzięki zastosowaniu systemu anti-twist. Wszystkie elementy wykończone są w efektownym kolorze złota szczotkowanego nadając pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | PVC |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 8,5 X 19,5 X 33 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy punktowy |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NQA_R41K |
| Waga brutto: | 0.706 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy punktowy deante arnika złoty szczotkowany nqa_r41k
Nr kat. 100440898
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




