Baner produktowy
Baner produktowy

zestaw prysznicowy przesuwny laveo pola czarny mat nap_71a1

SKU: 100266329

Zdjęcie produktu
1/1

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

ZESTAW PRYSZNICOWY PRZESUWNY LAVEO POLA NAP_71A1 to produkt, który doskonale odnajdzie się w łazience w stylu loft, industrialnym i nowoczesnym. Bateria montowana na ścianie utrzymana została w prostej formie, którą podkreśla czarny kolor powierzchni o matowym wykończeniu. Ponadto 1-funkcyjna słuchawka o wygodnym i płaskim kształcie, punktowy uchwyt z możliwością regulacji wysokości oraz wąż z antyskrętną końcówką - zapewniają wygodę codziennego użytkowania oraz wyjątkowy design odpowiadający współczesnym trendom. Baterie i natryski czarne marki Laveo są łatwe w pielęgnacji oraz wysoce odporne na czynniki mechaniczne.

Szczegóły Produktu

Końcówka antyskrętna:

Tak

Typ produktu:

Zestaw prysznicowy na drążku

Dostawca:

Laveo

Gwarancja:

2 lata

Miejsce montażu:

Ścienne

Kolekcja:

Pola

Kolor:

Czarny

Wymiary słuchawki:

21 x 3 cm

Ilość funkcji słuchawki prysznicowej:

1-funkcyjna

Styl:

Nowoczesny

Kod producenta:

NAP_71A1

Dokumenty techniczne

Opinie

zestaw prysznicowy przesuwny laveo pola czarny mat nap_71a1

SKU: 100266329

225,99 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysyłka w ciągu 72h

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta
Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU
Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ
Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.

3

FUNKCJE DODATKOWE
Warto również zwrócić uwagę na baterie z dodatkowymi funkcjami. Należą do nich modele z funkcjami ECO, które pozwolą m.in. zaoszczędzić wodę i energię. Jedną z nich są perlatory służące do napowietrzania strumienia, w efekcie czego sprawia on wrażenie bardziej obfitego. Dzięki temu domownicy instynktownie nie odkręcają dźwigni baterii umywalkowej na maksimum. Kolejną przydatną opcją jest rozwiązanie sensorowe lub czasowe. Ich zastosowanie pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. W rozwiązaniu sensorowym bateria umywalkowa włącza się tylko wtedy, gdy w zasięgu jej czujników pojawiają się dłonie. Z kolei druga z wymienionych opcji sprawia, że strumień zatrzymuje się po upływie określonego czasu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy model ma standardowe ustawienie dźwigni na wodzie zimnej (co prowadzi do oszczędności energii). A w przypadku rodzin z dziećmi istotnym elementem jest głowica z nastawną temperaturą, która zabezpieczy najmłodszych domowników przed niepożądanymi poparzeniami.

4

JAKOŚĆ
Synonimem jakości baterii będzie zdecydowanie gwarancja, która świadczy o jakości użytych materiałów. Dlatego warto zacząć od sprawdzenia okresu i zakresu przyznawanej gwarancji nie tylko ogólnej ale też na poszczególne komponenty. Najlepsze produkty posiadają dobrą gwarancję - powyżej 2 lat na serce baterii czyli głowicę. W codziennym użytkowaniu to ten element jest najbardziej eksploatowany.