zestaw prysznicowy przesuwny deante arnika złoto szczotkowane nqa_r51k
Nr kat. 100451657


opis produktu
W skład zestawu Arnika wchodzi słuchawka prysznicowa, wąż natryskowy oraz stalowy drążek. Słuchawka wyposażona jest w 3 strumienie: deszczowy, mieszany, hydromasaż oraz system anti-calc, który ułatwia czyszczenie produktu. Drążek posiada uchwyt z regulacją kąta nachylenia słuchawki, dzięki czemu możesz ją dowolnie ustawić. Natomiast wąż nie skręca się, dzięki zastosowaniu systemu anti-twist. Zestaw należy podłączyć do baterii wannowej lub natryskowej. Wszystkie elementy wykończone są w efektownym kolorze złota szczotkowanego.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 82 X 15 X 9 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy na drążku |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NQA_R51K |
| Waga brutto: | 1.430 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
W skład zestawu Arnika wchodzi słuchawka prysznicowa, wąż natryskowy oraz stalowy drążek. Słuchawka wyposażona jest w 3 strumienie: deszczowy, mieszany, hydromasaż oraz system anti-calc, który ułatwia czyszczenie produktu. Drążek posiada uchwyt z regulacją kąta nachylenia słuchawki, dzięki czemu możesz ją dowolnie ustawić. Natomiast wąż nie skręca się, dzięki zastosowaniu systemu anti-twist. Zestaw należy podłączyć do baterii wannowej lub natryskowej. Wszystkie elementy wykończone są w efektownym kolorze złota szczotkowanego.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 82 X 15 X 9 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy na drążku |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NQA_R51K |
| Waga brutto: | 1.430 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy przesuwny deante arnika złoto szczotkowane nqa_r51k
Nr kat. 100451657
Cena katalogowa: 599 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 599 zł/szt
1 szt.
opis produktu
W skład zestawu Arnika wchodzi słuchawka prysznicowa, wąż natryskowy oraz stalowy drążek. Słuchawka wyposażona jest w 3 strumienie: deszczowy, mieszany, hydromasaż oraz system anti-calc, który ułatwia czyszczenie produktu. Drążek posiada uchwyt z regulacją kąta nachylenia słuchawki, dzięki czemu możesz ją dowolnie ustawić. Natomiast wąż nie skręca się, dzięki zastosowaniu systemu anti-twist. Zestaw należy podłączyć do baterii wannowej lub natryskowej. Wszystkie elementy wykończone są w efektownym kolorze złota szczotkowanego.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 82 X 15 X 9 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy na drążku |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NQA_R51K |
| Waga brutto: | 1.430 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


