zestaw prysznicowy przesuwny deante arnika nero nqa_n61k
Nr kat. 100414150
opis produktu
Zestaw natryskowy z przyłączem podtynkowym w eleganckim czarno-matowym wykończeniu to doskonałe uzupełnienie łazienki urządzonej w industrialnym czy minimalistycznym stylu. W skład zestawu wchodzi słuchawka prysznicowa z wężem umocowana na eleganckim mosiężnym drążku. Uchwyt słuchawki można przesuwać do dowolnej pozycji. Słuchawka prysznicowa posiada 3 funkcje strumienia: strumień deszczowy, hydromasaż i mieszany oraz system Anti-calc, ułatwiający czyszczenie jej z osadu i kamienia. Montaż podtynkowy to wygodne i estetyczne rozwiązanie, bez zbędnych rur i przyłączy.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | PVC |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 92 X 17 X 6 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Akcesoria do armatury |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NQA_N61K |
| Waga brutto: | 2.420 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw natryskowy z przyłączem podtynkowym w eleganckim czarno-matowym wykończeniu to doskonałe uzupełnienie łazienki urządzonej w industrialnym czy minimalistycznym stylu. W skład zestawu wchodzi słuchawka prysznicowa z wężem umocowana na eleganckim mosiężnym drążku. Uchwyt słuchawki można przesuwać do dowolnej pozycji. Słuchawka prysznicowa posiada 3 funkcje strumienia: strumień deszczowy, hydromasaż i mieszany oraz system Anti-calc, ułatwiający czyszczenie jej z osadu i kamienia. Montaż podtynkowy to wygodne i estetyczne rozwiązanie, bez zbędnych rur i przyłączy.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | PVC |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 92 X 17 X 6 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Akcesoria do armatury |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NQA_N61K |
| Waga brutto: | 2.420 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy przesuwny deante arnika nero nqa_n61k
Nr kat. 100414150
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








