zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny cersanit zen czarny mat s952-033
Nr kat. 100345727
opis produktu
Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Termostatyczny Cersanit Zen S952-033 to idealny wybór dla wymagających Klientów. Piękny czarny odcień sprawia, że będzie się prezentował niesamowicie w każdej łazience. To świetny pomysł na zmianę stylu. Produkt wyposażony jest w baterię z funkcją termostatyczną i deszczownicę o średnicy 25 cm. Przesuwny uchwyt 1-funkcyjnej słuchawki oraz drążek poprawiają jego użyteczność. Dzięki długości węża 150 cm użytkownicy mogą korzystać w wygodny sposób ze swojego prysznica. Te zalety pozwalają Klientowi cieszyć się pełnym zestawem prysznicowym przy zachowaniu wysokiego poziomu trwałości i bezpieczeństwa. Produkt objęty jest 12-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Cersanit |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Kolekcja: | Zen |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | S952-033 |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Waga brutto: | 6.800 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Termostatyczny Cersanit Zen S952-033 to idealny wybór dla wymagających Klientów. Piękny czarny odcień sprawia, że będzie się prezentował niesamowicie w każdej łazience. To świetny pomysł na zmianę stylu. Produkt wyposażony jest w baterię z funkcją termostatyczną i deszczownicę o średnicy 25 cm. Przesuwny uchwyt 1-funkcyjnej słuchawki oraz drążek poprawiają jego użyteczność. Dzięki długości węża 150 cm użytkownicy mogą korzystać w wygodny sposób ze swojego prysznica. Te zalety pozwalają Klientowi cieszyć się pełnym zestawem prysznicowym przy zachowaniu wysokiego poziomu trwałości i bezpieczeństwa. Produkt objęty jest 12-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Cersanit |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Kolekcja: | Zen |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | S952-033 |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Waga brutto: | 6.800 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny cersanit zen czarny mat s952-033
Nr kat. 100345727
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie











