Zestaw prysznicowy podtynkowy Omnires Murray chrom połysk SYSMU20CR
1/2

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

Nowoczesnym produktem marki OMNIRES z kolekcji MURRAY jest ZESTAW PRYSZNICOWY PODTYNKOWY OMNIRES MURRAY SYSMU20CR. Pozwoli na wykończenie strefy kąpielowej w Twojej łazience. Zestaw został utrzymany w kolorze chromu, który zapewnia produktowi lśniącą powierzchnię. ZESTAW PRYSZNICOWY PODTYNKOWY OMNIRES MURRAY SYSMU20CR obejmuje: jednouchwytową, podtynkową baterię prysznicowo-wannową, kwadratową, mosiężną deszczownicę o wymiarach 20 x 20 cm, mosiężne ramię prysznicowe, rączkę prysznicową 1-funkcyjną, wąż prysznicowy w osłonie stalowej o długości 150 cm oraz mosiężne przyłącze kątowe z uchwytem na rączkę prysznicową.

Szczegóły Produktu

Typ produktu:Zestaw prysznicowy podtynkowy
Końcówka antyskrętna:Tak
Dostawca:Omnires
Gwarancja:2 lata
Miejsce montażu:Podtynkowe
Kolekcja:Murray
Kolor:Chrom
Bateria termostatyczna:Nie
Ilość funkcji słuchawki prysznicowej:1-funkcyjna
Styl:Nowoczesny
Kod producenta:SYSMU20CR

Opinie

zestaw prysznicowy podtynkowy omnires murray chrom połysk sysmu20cr

Nr kat. 100181635

1 061 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysylamy w 4-6 dni

30 dni na bezpłatny zwrot

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU

Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ

Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.

3

FUNKCJE DODATKOWE

Warto również zwrócić uwagę na baterie z dodatkowymi funkcjami. Należą do nich modele z funkcjami ECO, które pozwolą m.in. zaoszczędzić wodę i energię. Jedną z nich są perlatory służące do napowietrzania strumienia, w efekcie czego sprawia on wrażenie bardziej obfitego. Dzięki temu domownicy instynktownie nie odkręcają dźwigni baterii umywalkowej na maksimum. Kolejną przydatną opcją jest rozwiązanie sensorowe lub czasowe. Ich zastosowanie pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. W rozwiązaniu sensorowym bateria umywalkowa włącza się tylko wtedy, gdy w zasięgu jej czujników pojawiają się dłonie. Z kolei druga z wymienionych opcji sprawia, że strumień zatrzymuje się po upływie określonego czasu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy model ma standardowe ustawienie dźwigni na wodzie zimnej (co prowadzi do oszczędności energii). A w przypadku rodzin z dziećmi istotnym elementem jest głowica z nastawną temperaturą, która zabezpieczy najmłodszych domowników przed niepożądanymi poparzeniami.

4

JAKOŚĆ

Synonimem jakości baterii będzie zdecydowanie gwarancja, która świadczy o jakości użytych materiałów. Dlatego warto zacząć od sprawdzenia okresu i zakresu przyznawanej gwarancji nie tylko ogólnej ale też na poszczególne komponenty. Najlepsze produkty posiadają dobrą gwarancję - powyżej 2 lat na serce baterii czyli głowicę. W codziennym użytkowaniu to ten element jest najbardziej eksploatowany.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.