Baner produktowy
Baner produktowy

zestaw prysznicowy podtynkowy omnires apure chrom połysk sysap10cr

SKU: 100178539

Zdjęcie produktu
1/1

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

Podtynkowe rozwiązania w łazience to bez wątpienia bardzo estetyczny sposób wykończenia kabiny prysznicowej. Wielbiciele wyjątkowych rozwiązań z pewnością powinni sięgnąć po system prysznicowy podtynkowy APURE od firmy OMNIRES. Jest to rozbudowany zestaw składający się z deszczownicy, słuchawki prysznicowej oraz baterii. System prysznicowy podtynkowy cechuje się minimalistycznym designem. Kolor chrom pasować będzie do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Gumowe wykończenie sprawia, że usuwanie kamienia będzie łatwe i szybkie. Jeśli zależy Ci na niezwykłym wyglądzie łazienki i jej funkcjonalności polecamy system prysznicowy APURE.

Szczegóły Produktu

Końcówka antyskrętna:

Tak

Typ produktu:

Zestaw prysznicowy podtynkowy

Dostawca:

Omnires

Gwarancja:

2 lata

Miejsce montażu:

Podtynkowe

Kolekcja:

Apure

Kolor:

Chrom

Bateria termostatyczna:

Nie

Ilość funkcji słuchawki prysznicowej:

1-funkcyjna

Rozmiar/średnica deszczowni:

20 x 20 cm

Styl:

Nowoczesny

Kod producenta:

SYSAP10CR

Opinie

zestaw prysznicowy podtynkowy omnires apure chrom połysk sysap10cr

SKU: 100178539

1 100 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysyłka w ciągu 72h

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta
Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU
Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ
Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.

3

FUNKCJE DODATKOWE
Warto również zwrócić uwagę na baterie z dodatkowymi funkcjami. Należą do nich modele z funkcjami ECO, które pozwolą m.in. zaoszczędzić wodę i energię. Jedną z nich są perlatory służące do napowietrzania strumienia, w efekcie czego sprawia on wrażenie bardziej obfitego. Dzięki temu domownicy instynktownie nie odkręcają dźwigni baterii umywalkowej na maksimum. Kolejną przydatną opcją jest rozwiązanie sensorowe lub czasowe. Ich zastosowanie pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. W rozwiązaniu sensorowym bateria umywalkowa włącza się tylko wtedy, gdy w zasięgu jej czujników pojawiają się dłonie. Z kolei druga z wymienionych opcji sprawia, że strumień zatrzymuje się po upływie określonego czasu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy model ma standardowe ustawienie dźwigni na wodzie zimnej (co prowadzi do oszczędności energii). A w przypadku rodzin z dziećmi istotnym elementem jest głowica z nastawną temperaturą, która zabezpieczy najmłodszych domowników przed niepożądanymi poparzeniami.

4

JAKOŚĆ
Synonimem jakości baterii będzie zdecydowanie gwarancja, która świadczy o jakości użytych materiałów. Dlatego warto zacząć od sprawdzenia okresu i zakresu przyznawanej gwarancji nie tylko ogólnej ale też na poszczególne komponenty. Najlepsze produkty posiadają dobrą gwarancję - powyżej 2 lat na serce baterii czyli głowicę. W codziennym użytkowaniu to ten element jest najbardziej eksploatowany.