zestaw wannowy podtynkowy laveo muro czarny bau_711p
Nr kat. 100308660

opis produktu
Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Laveo Muro Czarny Bau_711p to nowoczesne rozwiązanie do eleganckich łazienek. Jego design łączy współczesną estetykę z elementami stylu industrialnego, dzięki pokrętłom przypominającym hydrauliczne zawory. Komplet zawiera baterię jednouchwytową ze stałą wylewką, przełącznik funkcji, okrągłą deszczownicę o średnicy 25 cm oraz 3-funkcyjną słuchawkę prysznicową z wężem prysznicowym o długości 150 cm, z końcówką antyskrętną. Model wykonany z wysokiej jakości materiałów, utrzymany w kolorze czarnym jest funkcjonalny, a także trwały, idealnie pasuje do modnych, współczesnych wnętrz. Bateria zestawu z ceramiczną głowicą gwarantuje niezawodne działanie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | Muro |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: |
|
| Kod producenta: | BAU_711P |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Typ baterii wannowej: | 5-otworowa |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 46 X 28 X 13 CM |
| Waga brutto: | 5.297 kg |
| Dostawca: | Laveo |
| Outlet: | Tak |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Laveo Muro Czarny Bau_711p to nowoczesne rozwiązanie do eleganckich łazienek. Jego design łączy współczesną estetykę z elementami stylu industrialnego, dzięki pokrętłom przypominającym hydrauliczne zawory. Komplet zawiera baterię jednouchwytową ze stałą wylewką, przełącznik funkcji, okrągłą deszczownicę o średnicy 25 cm oraz 3-funkcyjną słuchawkę prysznicową z wężem prysznicowym o długości 150 cm, z końcówką antyskrętną. Model wykonany z wysokiej jakości materiałów, utrzymany w kolorze czarnym jest funkcjonalny, a także trwały, idealnie pasuje do modnych, współczesnych wnętrz. Bateria zestawu z ceramiczną głowicą gwarantuje niezawodne działanie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | Muro |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: |
|
| Kod producenta: | BAU_711P |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Typ baterii wannowej: | 5-otworowa |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 46 X 28 X 13 CM |
| Waga brutto: | 5.297 kg |
| Dostawca: | Laveo |
| Outlet: | Tak |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw wannowy podtynkowy laveo muro czarny bau_711p
Nr kat. 100308660
Cena katalogowa: 2 651 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 2 651 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Laveo Muro Czarny Bau_711p to nowoczesne rozwiązanie do eleganckich łazienek. Jego design łączy współczesną estetykę z elementami stylu industrialnego, dzięki pokrętłom przypominającym hydrauliczne zawory. Komplet zawiera baterię jednouchwytową ze stałą wylewką, przełącznik funkcji, okrągłą deszczownicę o średnicy 25 cm oraz 3-funkcyjną słuchawkę prysznicową z wężem prysznicowym o długości 150 cm, z końcówką antyskrętną. Model wykonany z wysokiej jakości materiałów, utrzymany w kolorze czarnym jest funkcjonalny, a także trwały, idealnie pasuje do modnych, współczesnych wnętrz. Bateria zestawu z ceramiczną głowicą gwarantuje niezawodne działanie.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | Muro |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: |
|
| Kod producenta: | BAU_711P |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Typ baterii wannowej: | 5-otworowa |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 46 X 28 X 13 CM |
| Waga brutto: | 5.297 kg |
| Dostawca: | Laveo |
| Outlet: | Tak |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


