zestaw prysznicowy podtynkowy valvex dione czarny mat 2448860
Nr kat. 100391025
opis produktu
Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Valvex Dione Czarny Mat 2448860 wprowadza do wnętrza łazienki nowoczesny styl i komfort. Jego elegancki, czarny matowy kolor nadaje pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Elementem zestawu jest okrągła, cienka deszczownica o średnicy 25 cm, która dostarcza delikatne i równomierne opady wody, zapewniając przyjemny relaks. Jej dopełnieniem jest nowoczesne ramię natrysku, które dodaje elegancji i stabilności. W skład zestawu wchodzi również bateria podtynkowa jednouchwytowa, umożliwiająca łatwą regulację temperatury oraz natężenia strumienia wody. 3-funkcyjna słuchawka prysznicowa pozwala dostosować strumień do indywidualnych preferencji. Komplet tworzą również uchwyt punktowy na słuchawkę prysznicową oraz wąż prysznicowy, które gwarantują wygodę użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Valvex |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Kolekcja: | Dione |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 27 X 28 X 6,2 CM |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | 2448860 |
| Waga brutto: | 3.504 kg |
| Produkt polski: | Tak |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Valvex Dione Czarny Mat 2448860 wprowadza do wnętrza łazienki nowoczesny styl i komfort. Jego elegancki, czarny matowy kolor nadaje pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Elementem zestawu jest okrągła, cienka deszczownica o średnicy 25 cm, która dostarcza delikatne i równomierne opady wody, zapewniając przyjemny relaks. Jej dopełnieniem jest nowoczesne ramię natrysku, które dodaje elegancji i stabilności. W skład zestawu wchodzi również bateria podtynkowa jednouchwytowa, umożliwiająca łatwą regulację temperatury oraz natężenia strumienia wody. 3-funkcyjna słuchawka prysznicowa pozwala dostosować strumień do indywidualnych preferencji. Komplet tworzą również uchwyt punktowy na słuchawkę prysznicową oraz wąż prysznicowy, które gwarantują wygodę użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Valvex |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Kolekcja: | Dione |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 27 X 28 X 6,2 CM |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | 2448860 |
| Waga brutto: | 3.504 kg |
| Produkt polski: | Tak |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy valvex dione czarny mat 2448860
Nr kat. 100391025
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






