zestaw prysznicowy podtynkowy deante alpinia złoty połysk bxyzzgam
Nr kat. 100414141











opis produktu
Zestaw prysznicowy składa się z BOXa, deszczowni i słuchawki wraz z uchwytem i wężem. Montaż podtynkowy charakteryzuje się nowoczesnym designem i wyjątkową estetyką. Box mieszaczowy wyróżnia się precyzją wykonania, wyposażony został w 3-funkcyjny przełącznik natrysku. Deszczownia o średnicy 25 cm zapewnia przyjemną i komfortową kąpiel. Słuchawka natryskowa posiada 3 funkcje: strumień deszczowy, hydromasaż, mieszany. Zarówno deszczownia jak i słuchawka wyposażone zostały w system anti-calc dzięki czemu są łatwe do utrzymania w czystości. Ruchome przyłącze kątowe do słuchawki pozwala na precyzyjne jej ustawienie, a wąż z systemem anti-twist zapobiega jego skręcaniu. Całość wykończona jest w efektownym złocie nadając łazience niepowtarzalnego charakteru.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | alpinia |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kluczyk do areatora |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | BXYZZGAM |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 20 CM |
| Waga brutto: | 7.350 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BXYZZGAM
BXY_X44M_X44T_manual
BXY_X44M_X44T_manual_2
Konserwacja natryski - conservation showers manual
XXX_X51S-instrukcja
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
Zloty
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
Deklaracja właściwości użytkowych BMIX D5 2020
Opinie
Pytania i odpowiedzi











opis produktu
Zestaw prysznicowy składa się z BOXa, deszczowni i słuchawki wraz z uchwytem i wężem. Montaż podtynkowy charakteryzuje się nowoczesnym designem i wyjątkową estetyką. Box mieszaczowy wyróżnia się precyzją wykonania, wyposażony został w 3-funkcyjny przełącznik natrysku. Deszczownia o średnicy 25 cm zapewnia przyjemną i komfortową kąpiel. Słuchawka natryskowa posiada 3 funkcje: strumień deszczowy, hydromasaż, mieszany. Zarówno deszczownia jak i słuchawka wyposażone zostały w system anti-calc dzięki czemu są łatwe do utrzymania w czystości. Ruchome przyłącze kątowe do słuchawki pozwala na precyzyjne jej ustawienie, a wąż z systemem anti-twist zapobiega jego skręcaniu. Całość wykończona jest w efektownym złocie nadając łazience niepowtarzalnego charakteru.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | alpinia |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kluczyk do areatora |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | BXYZZGAM |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 20 CM |
| Waga brutto: | 7.350 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BXYZZGAM
BXY_X44M_X44T_manual
BXY_X44M_X44T_manual_2
Konserwacja natryski - conservation showers manual
XXX_X51S-instrukcja
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
Zloty
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
Deklaracja właściwości użytkowych BMIX D5 2020
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy deante alpinia złoty połysk bxyzzgam
Nr kat. 100414141
Cena katalogowa: 2 599 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 2 599 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Zestaw prysznicowy składa się z BOXa, deszczowni i słuchawki wraz z uchwytem i wężem. Montaż podtynkowy charakteryzuje się nowoczesnym designem i wyjątkową estetyką. Box mieszaczowy wyróżnia się precyzją wykonania, wyposażony został w 3-funkcyjny przełącznik natrysku. Deszczownia o średnicy 25 cm zapewnia przyjemną i komfortową kąpiel. Słuchawka natryskowa posiada 3 funkcje: strumień deszczowy, hydromasaż, mieszany. Zarówno deszczownia jak i słuchawka wyposażone zostały w system anti-calc dzięki czemu są łatwe do utrzymania w czystości. Ruchome przyłącze kątowe do słuchawki pozwala na precyzyjne jej ustawienie, a wąż z systemem anti-twist zapobiega jego skręcaniu. Całość wykończona jest w efektownym złocie nadając łazience niepowtarzalnego charakteru.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | alpinia |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kluczyk do areatora |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | BXYZZGAM |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 20 CM |
| Waga brutto: | 7.350 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BXYZZGAM
BXY_X44M_X44T_manual
BXY_X44M_X44T_manual_2
Konserwacja natryski - conservation showers manual
XXX_X51S-instrukcja
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
Zloty
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
Deklaracja właściwości użytkowych BMIX D5 2020
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


