kolumna prysznicowa deante silia złoty szczotkowany nqs_r4xm
Nr kat. 100406331



















opis produktu
Anna Owczarek i Katarzyna Łogwinienko stworzyły deszczownicę, która łączy w sobie design, wysoką jakość oraz innowację. A wszystko to zapewnia maksymalny komfort kąpieli pod prysznicem. Górna część deszczownicy jest składana i przybiera niepowtarzalną formę. To, co wyróżnia model Silia, to strumień. Mimo małej głowicy strumień przybiera kształt stożka i ma optymalną intensywność. Można go użyć do przyjemnego masażu, a spłukanie długich włosów zajmuje chwilę. Ręcznie dopracowane elementy i szeroka gama kolorów sprawiają, że model ten jest wyjątkowy. Deszczownica idealnie wpisuje się w trend inspirowany japońską estetyką wabi-sabi, która zbliża nas od natury. Biorąc odprężający prysznic, możesz zatrzymać się w codziennym pędzie i skupić na tym, co dla ciebie najważniejsze.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Silia |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 128,5 X 42 X 7 CM |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NQS_R4XM |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 7.300 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



















opis produktu
Anna Owczarek i Katarzyna Łogwinienko stworzyły deszczownicę, która łączy w sobie design, wysoką jakość oraz innowację. A wszystko to zapewnia maksymalny komfort kąpieli pod prysznicem. Górna część deszczownicy jest składana i przybiera niepowtarzalną formę. To, co wyróżnia model Silia, to strumień. Mimo małej głowicy strumień przybiera kształt stożka i ma optymalną intensywność. Można go użyć do przyjemnego masażu, a spłukanie długich włosów zajmuje chwilę. Ręcznie dopracowane elementy i szeroka gama kolorów sprawiają, że model ten jest wyjątkowy. Deszczownica idealnie wpisuje się w trend inspirowany japońską estetyką wabi-sabi, która zbliża nas od natury. Biorąc odprężający prysznic, możesz zatrzymać się w codziennym pędzie i skupić na tym, co dla ciebie najważniejsze.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Silia |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 128,5 X 42 X 7 CM |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NQS_R4XM |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 7.300 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa deante silia złoty szczotkowany nqs_r4xm
Nr kat. 100406331
Cena katalogowa: 5 099 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 5 099 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Anna Owczarek i Katarzyna Łogwinienko stworzyły deszczownicę, która łączy w sobie design, wysoką jakość oraz innowację. A wszystko to zapewnia maksymalny komfort kąpieli pod prysznicem. Górna część deszczownicy jest składana i przybiera niepowtarzalną formę. To, co wyróżnia model Silia, to strumień. Mimo małej głowicy strumień przybiera kształt stożka i ma optymalną intensywność. Można go użyć do przyjemnego masażu, a spłukanie długich włosów zajmuje chwilę. Ręcznie dopracowane elementy i szeroka gama kolorów sprawiają, że model ten jest wyjątkowy. Deszczownica idealnie wpisuje się w trend inspirowany japońską estetyką wabi-sabi, która zbliża nas od natury. Biorąc odprężający prysznic, możesz zatrzymać się w codziennym pędzie i skupić na tym, co dla ciebie najważniejsze.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Silia |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 128,5 X 42 X 7 CM |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NQS_R4XM |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 7.300 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


