zestaw mebli łazienkowych cersanit larga 80 cm z umywalką niebieski mat/biały połysk
Nr kat. 100390209
opis produktu
"Zestaw mebli łazienkowych Cersanit Larga 80 cm z umywalką niebieski mat/biały połysk to propozycja wysokiej jakości z dwoma szufladami. Kształt szafki jest kompaktowy i perfekcyjnie pasujący do każdego rodzaju pomieszczenia, bez względu na wielkość. Wykonany z płyty laminowanej, która ma piękny wygląd i jest bardzo trwała. Umywalka o głębokim kształcie w rozmiarach 80x57,2x44,4cm wykonana z wysokiej jakości ceramiki, która jest odporna na uszkodzenia i łatwa w czyszczeniu. Armatura chromowa nie tylko pięknie wygląda, ale także jest trwała i wytrzymała. Zestaw szafka z umywalką to idealny dodatek do każdej łazienki. Zestaw zawiera: szafkę łazienkową pod umywalkę Cersanit Larga 80 cm niebieski połysk S932-074, uchwyt do szafki łazienkowej Cersanit Larga 35 cm chrom mat S599-0142, umywalkę meblową Cersanit Larga 81x46 cm prostokątną biały połysk K120-010, baterie umywalkową Cersanit Larga chrom połysk S951-388. "
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestawy mebli |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | Larga |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| W Zestawie Taniej!: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Wysokość: | 57.2 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
"Zestaw mebli łazienkowych Cersanit Larga 80 cm z umywalką niebieski mat/biały połysk to propozycja wysokiej jakości z dwoma szufladami. Kształt szafki jest kompaktowy i perfekcyjnie pasujący do każdego rodzaju pomieszczenia, bez względu na wielkość. Wykonany z płyty laminowanej, która ma piękny wygląd i jest bardzo trwała. Umywalka o głębokim kształcie w rozmiarach 80x57,2x44,4cm wykonana z wysokiej jakości ceramiki, która jest odporna na uszkodzenia i łatwa w czyszczeniu. Armatura chromowa nie tylko pięknie wygląda, ale także jest trwała i wytrzymała. Zestaw szafka z umywalką to idealny dodatek do każdej łazienki. Zestaw zawiera: szafkę łazienkową pod umywalkę Cersanit Larga 80 cm niebieski połysk S932-074, uchwyt do szafki łazienkowej Cersanit Larga 35 cm chrom mat S599-0142, umywalkę meblową Cersanit Larga 81x46 cm prostokątną biały połysk K120-010, baterie umywalkową Cersanit Larga chrom połysk S951-388. "
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestawy mebli |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | Larga |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| W Zestawie Taniej!: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Wysokość: | 57.2 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw mebli łazienkowych cersanit larga 80 cm z umywalką niebieski mat/biały połysk
Nr kat. 100390209
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







