zestaw mebli kuchennych matera 300 cm l/p mdf folia granatowy mat cichy domyk blum
Nr kat. 100413836
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Matera granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 8 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Długość zestawu: | 300 cm |
| Wysokość szafek górnych: | 72 cm |
| Wysokość szafek dolnych: | 82 cm |
| Głębokość szafek górnych: | 72 cm |
| Głębokośc szafek dolnych: | 53 cm |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Blat w zestawie: | nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Granatowy |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Zestaw mebli kuchennych |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Matera granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 8 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Długość zestawu: | 300 cm |
| Wysokość szafek górnych: | 72 cm |
| Wysokość szafek dolnych: | 82 cm |
| Głębokość szafek górnych: | 72 cm |
| Głębokośc szafek dolnych: | 53 cm |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Blat w zestawie: | nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Granatowy |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Zestaw mebli kuchennych |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw mebli kuchennych matera 300 cm l/p mdf folia granatowy mat cichy domyk blum
Nr kat. 100413836
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja Matera to propozycja dla osób lubiących klasyczne meble kuchenne. Głęboko frezowane fronty podkreślą wyjątkowy charakter kuchni która występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz granatowym.
Kolekcja Matera to propozycja dla osób lubiących klasyczne meble kuchenne. Głęboko frezowane fronty podkreślą wyjątkowy charakter kuchni która występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz granatowym.






