zestaw mebli kuchennych matera 240x270 cm l/p mdf folia granatowy mat cichy domyk blum
Nr kat. 100414472
![[X]ZEST MEB KUCH MATERA 240X270 GRAN MAT](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B601011EDE8DBC39B85B2FE18B%26compId%3D100414472_zes-meb-kuch-matera-240x270-gran-mat_img.jpg&width=764&format=webp)
![[X]ZEST MEB KUCH MATERA 240X270 GRAN MAT](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_ARR%26docId%3D005056B601011EDE8DBC3CC4A339018F%26compId%3D100414472_zes-meb-kuch-matera-240x270-gran-mat_arr1.jpg&width=764&format=webp)
![[X]ZEST MEB KUCH MATERA 240X270 GRAN MAT](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B601011EDE8DBC3B6E27C2618F%26compId%3D100414472_zes-meb-kuch-matera-240x270-gran-mat_oth1.jpg&width=764&format=webp)
![[X]ZEST MEB KUCH MATERA 240X270 GRAN MAT](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B601011EDE8DBC3B6E27C3218F%26compId%3D100414472_zes-meb-kuch-matera-240x270-gran-mat_oth2.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Matera granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 12 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Długość zestawu: | 510 cm |
| Wysokość szafek górnych: | 72 cm |
| Wysokość szafek dolnych: | 82 cm |
| Głębokość szafek górnych: | 72 cm |
| Głębokośc szafek dolnych: | 53 cm |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Blat w zestawie: | nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Granatowy |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Zestaw mebli kuchennych |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[X]ZEST MEB KUCH MATERA 240X270 GRAN MAT](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B601011EDE8DBC39B85B2FE18B%26compId%3D100414472_zes-meb-kuch-matera-240x270-gran-mat_img.jpg&width=764&format=webp)
![[X]ZEST MEB KUCH MATERA 240X270 GRAN MAT](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_ARR%26docId%3D005056B601011EDE8DBC3CC4A339018F%26compId%3D100414472_zes-meb-kuch-matera-240x270-gran-mat_arr1.jpg&width=764&format=webp)
![[X]ZEST MEB KUCH MATERA 240X270 GRAN MAT](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B601011EDE8DBC3B6E27C2618F%26compId%3D100414472_zes-meb-kuch-matera-240x270-gran-mat_oth1.jpg&width=764&format=webp)
![[X]ZEST MEB KUCH MATERA 240X270 GRAN MAT](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B601011EDE8DBC3B6E27C3218F%26compId%3D100414472_zes-meb-kuch-matera-240x270-gran-mat_oth2.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Matera granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 12 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Długość zestawu: | 510 cm |
| Wysokość szafek górnych: | 72 cm |
| Wysokość szafek dolnych: | 82 cm |
| Głębokość szafek górnych: | 72 cm |
| Głębokośc szafek dolnych: | 53 cm |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Blat w zestawie: | nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Granatowy |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Zestaw mebli kuchennych |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw mebli kuchennych matera 240x270 cm l/p mdf folia granatowy mat cichy domyk blum
Nr kat. 100414472
1 szt1,00szt
![[X]ZEST MEB KUCH MATERA 240X270 GRAN MAT](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B601011EDE8DBC39B85B2FE18B%26compId%3D100414472_zes-meb-kuch-matera-240x270-gran-mat_img.jpg&width=192&format=webp)
1 szt1,00szt



1 szt1,00szt
![[X]ZEST MEB KUCH MATERA 240X270 GRAN MAT](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B601011EDE8DBC39B85B2FE18B%26compId%3D100414472_zes-meb-kuch-matera-240x270-gran-mat_img.jpg&width=192&format=webp)
1 szt1,00szt



Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Matera granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 12 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Długość zestawu: | 510 cm |
| Wysokość szafek górnych: | 72 cm |
| Wysokość szafek dolnych: | 82 cm |
| Głębokość szafek górnych: | 72 cm |
| Głębokośc szafek dolnych: | 53 cm |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Blat w zestawie: | nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Granatowy |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Zestaw mebli kuchennych |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja Matera to propozycja dla osób lubiących klasyczne meble kuchenne. Głęboko frezowane fronty podkreślą wyjątkowy charakter kuchni która występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz granatowym.
Kolekcja Matera to propozycja dla osób lubiących klasyczne meble kuchenne. Głęboko frezowane fronty podkreślą wyjątkowy charakter kuchni która występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz granatowym.
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


