zestaw mebli kuchennych matera 240x180 cm l/p mdf folia granatowy mat cichy domyk blum
Nr kat. 100414464
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Matera granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 10 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Długość zestawu: | 420 cm |
| Wysokość szafek górnych: | 72 cm |
| Wysokość szafek dolnych: | 82 cm |
| Głębokość szafek górnych: | 72 cm |
| Głębokośc szafek dolnych: | 53 cm |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Blat w zestawie: | nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Granatowy |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Zestaw mebli kuchennych |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Matera granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 10 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Długość zestawu: | 420 cm |
| Wysokość szafek górnych: | 72 cm |
| Wysokość szafek dolnych: | 82 cm |
| Głębokość szafek górnych: | 72 cm |
| Głębokośc szafek dolnych: | 53 cm |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Blat w zestawie: | nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Granatowy |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Zestaw mebli kuchennych |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw mebli kuchennych matera 240x180 cm l/p mdf folia granatowy mat cichy domyk blum
Nr kat. 100414464
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja Matera to propozycja dla osób lubiących klasyczne meble kuchenne. Głęboko frezowane fronty podkreślą wyjątkowy charakter kuchni która występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz granatowym.
Kolekcja Matera to propozycja dla osób lubiących klasyczne meble kuchenne. Głęboko frezowane fronty podkreślą wyjątkowy charakter kuchni która występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz granatowym.






