zestaw bidetowy podtynkowy deante bidetta chrom anw_051b
Nr kat. 100431940





opis produktu
Zestaw Bidetta w eleganckim błyszczącym chromie. Posiada jedno doprowadzenie wody (zimnej lub zmieszanej). Zestaw zawiera praktyczną słuchawkę CoolOut, która nie nagrzewa się od gorącej wody oraz wąż z systemem Anti-twist, nieskręcający się podczas użytkowania. Montujemy ją w sąsiedztwie miski WC dla osób, które nie mają w łazience miejsca na montaż bidetu. Wyposażona w przycisk start-stop przydaje się również podczas innych prac porządkowych, umożliwia bowiem napełnienie wysokich naczyń wodą.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Bidetta |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria bidetowa podtynkowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zestaw bidetta |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | ANW_051B |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 32,5 X 19 X 8 CM |
| Waga brutto: | 1.060 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
Zestaw Bidetta w eleganckim błyszczącym chromie. Posiada jedno doprowadzenie wody (zimnej lub zmieszanej). Zestaw zawiera praktyczną słuchawkę CoolOut, która nie nagrzewa się od gorącej wody oraz wąż z systemem Anti-twist, nieskręcający się podczas użytkowania. Montujemy ją w sąsiedztwie miski WC dla osób, które nie mają w łazience miejsca na montaż bidetu. Wyposażona w przycisk start-stop przydaje się również podczas innych prac porządkowych, umożliwia bowiem napełnienie wysokich naczyń wodą.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Bidetta |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria bidetowa podtynkowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zestaw bidetta |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | ANW_051B |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 32,5 X 19 X 8 CM |
| Waga brutto: | 1.060 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw bidetowy podtynkowy deante bidetta chrom anw_051b
Nr kat. 100431940
Cena katalogowa: 349 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 349 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Zestaw Bidetta w eleganckim błyszczącym chromie. Posiada jedno doprowadzenie wody (zimnej lub zmieszanej). Zestaw zawiera praktyczną słuchawkę CoolOut, która nie nagrzewa się od gorącej wody oraz wąż z systemem Anti-twist, nieskręcający się podczas użytkowania. Montujemy ją w sąsiedztwie miski WC dla osób, które nie mają w łazience miejsca na montaż bidetu. Wyposażona w przycisk start-stop przydaje się również podczas innych prac porządkowych, umożliwia bowiem napełnienie wysokich naczyń wodą.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Bidetta |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria bidetowa podtynkowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zestaw bidetta |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | ANW_051B |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 32,5 X 19 X 8 CM |
| Waga brutto: | 1.060 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


