wylewka wannowa ścienna deante cascada nero nac_n87k
Nr kat. 100431911
opis produktu
Składana wylewka podtynkowa to uniwersalny produkt, który można zamontować nad wanną lub umywalką. Podczas kąpieli, po napełnieniu wanny wodą, należy złożyć wylewkę równolegle do ściany. Tym sposobem zyskasz sporo miejsca, a w przypadku małych dzieci, również bezpieczną przestrzeń do zabawy. Składana wylewka Deante wyposażona jest w aerator o dużym przepływie, który umożliwia szybkie napełnienie wanny. Ta sama wylewka może być zastosowana nad umywalką, ponieważ ma w komplecie aerator z odpowiednio przystosowanym przepływem. Ruchoma wylewka nad umywalką pozwala pokierować strumieniem wody i bez problemu opłukać całą umywalkę.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Cascada |
| Rodzaj wylewki: | Składana |
| Wymiar opakowania [cm]: | 28 X 7,5 X 4 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Wylewka |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_N87K |
| Waga brutto: | 0.558 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Składana wylewka podtynkowa to uniwersalny produkt, który można zamontować nad wanną lub umywalką. Podczas kąpieli, po napełnieniu wanny wodą, należy złożyć wylewkę równolegle do ściany. Tym sposobem zyskasz sporo miejsca, a w przypadku małych dzieci, również bezpieczną przestrzeń do zabawy. Składana wylewka Deante wyposażona jest w aerator o dużym przepływie, który umożliwia szybkie napełnienie wanny. Ta sama wylewka może być zastosowana nad umywalką, ponieważ ma w komplecie aerator z odpowiednio przystosowanym przepływem. Ruchoma wylewka nad umywalką pozwala pokierować strumieniem wody i bez problemu opłukać całą umywalkę.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Cascada |
| Rodzaj wylewki: | Składana |
| Wymiar opakowania [cm]: | 28 X 7,5 X 4 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Wylewka |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_N87K |
| Waga brutto: | 0.558 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wylewka wannowa ścienna deante cascada nero nac_n87k
Nr kat. 100431911
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




