wylewka wannowa ścienna deante cascada nero nac_n81k
Nr kat. 100431910
opis produktu
W urządzaniu łazienki kluczowe jest idealne dopasowanie wszystkich elementów. Wylewka z kolekcji Cascada to estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie do Twojej wanny. Ten model wyróżnia ciekawy design oraz najwyższa jakość wykonania. Wylewka wykonana jest bowiem z trwałego i odpornego mosiądzu.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Cascada |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 22 X 7 X 5 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Wylewka |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_N81K |
| Waga brutto: | 0.530 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
W urządzaniu łazienki kluczowe jest idealne dopasowanie wszystkich elementów. Wylewka z kolekcji Cascada to estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie do Twojej wanny. Ten model wyróżnia ciekawy design oraz najwyższa jakość wykonania. Wylewka wykonana jest bowiem z trwałego i odpornego mosiądzu.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Cascada |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 22 X 7 X 5 CM |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Wylewka |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_N81K |
| Waga brutto: | 0.530 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wylewka wannowa ścienna deante cascada nero nac_n81k
Nr kat. 100431910
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



