wykładzina pcv atlantic 973m dąb jedwabny brązowa 2m
Nr kat. 100004163
opis produktu

Wykładziny PCV
Wykładziny PCV szerokość 2m
Wykładziny PCV imitujące drewno
Wykładziny pcv domowe
Wykładziny pcv do sypialni
Wykładziny pcv na korytarz
Domowe
Wykładziny pcv do kuchni
Wykładziny pcv do łazienki
Wykładziny pcv brązowe
Wykładziny pcv do pokoju dziecięcego
2 m
Wykładziny pcv do pokoju młodzieżowego
Wykładziny pcv do przedpokoju
Wykładziny pcv do salonu
Drewno
Brązowe
Do sypialni
Do salonu
Do przedpokoju
Na korytarz
Do kuchni
Do łazienki
Do pokoju młodzieżowego
Do pokoju dziecięcego
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Domowe |
| Opór cieplny: | 0.015 m² K/W |
| Powtarzalność wzoru: | 16,6X100 CM |
| Wzór: | Drewno |
| Dostawca: | Beaufloor |
| Kolor: | Brązowe |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Grubość całkowita : | 1.9 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.15 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 21-Domowa-niskie natężenie |
| Możliwość montażu na płytkach: | Tak |
Beaufloor RIJKSWEG 442 8710 WIELSBEKE BELGIA info@beauflor.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Wykładziny PCV
Wykładziny PCV szerokość 2m
Wykładziny PCV imitujące drewno
Wykładziny pcv domowe
Wykładziny pcv do sypialni
Wykładziny pcv na korytarz
Domowe
Wykładziny pcv do kuchni
Wykładziny pcv do łazienki
Wykładziny pcv brązowe
Wykładziny pcv do pokoju dziecięcego
2 m
Wykładziny pcv do pokoju młodzieżowego
Wykładziny pcv do przedpokoju
Wykładziny pcv do salonu
Drewno
Brązowe
Do sypialni
Do salonu
Do przedpokoju
Na korytarz
Do kuchni
Do łazienki
Do pokoju młodzieżowego
Do pokoju dziecięcego
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Domowe |
| Opór cieplny: | 0.015 m² K/W |
| Powtarzalność wzoru: | 16,6X100 CM |
| Wzór: | Drewno |
| Dostawca: | Beaufloor |
| Kolor: | Brązowe |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Grubość całkowita : | 1.9 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.15 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 21-Domowa-niskie natężenie |
| Możliwość montażu na płytkach: | Tak |
Beaufloor RIJKSWEG 442 8710 WIELSBEKE BELGIA info@beauflor.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina pcv atlantic 973m dąb jedwabny brązowa 2m
Nr kat. 100004163
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.






