wykładzina pcv atlantic 973m dąb jedwabny brązowa 3m
Nr kat. 100004167




opis produktu

Grubość całkowita: 1,9 mm
Warstwa ścieralna: 0,15 mm
Szerokość: 2, 3 i 4 m
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Domowe |
| Powtarzalność wzoru: | 16,6X100 CM |
| Wzór: | Drewno |
| Dostawca: | Beaufloor |
| Kolor: | Brązowe |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Pomieszczenie: | Do sypialni |
| Opór cieplny: | 0.015 m² K/W |
| Grubość całkowita : | 1.9 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.15 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 21-Domowa-niskie natężenie |
| Możliwość montażu na płytkach: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Beaufloor RIJKSWEG 442 8710 WIELSBEKE BELGIA info@beauflor.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu

Grubość całkowita: 1,9 mm
Warstwa ścieralna: 0,15 mm
Szerokość: 2, 3 i 4 m
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Domowe |
| Powtarzalność wzoru: | 16,6X100 CM |
| Wzór: | Drewno |
| Dostawca: | Beaufloor |
| Kolor: | Brązowe |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Pomieszczenie: | Do sypialni |
| Opór cieplny: | 0.015 m² K/W |
| Grubość całkowita : | 1.9 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.15 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 21-Domowa-niskie natężenie |
| Możliwość montażu na płytkach: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Beaufloor RIJKSWEG 442 8710 WIELSBEKE BELGIA info@beauflor.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina pcv atlantic 973m dąb jedwabny brązowa 3m
Nr kat. 100004167
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
opis produktu

Grubość całkowita: 1,9 mm
Warstwa ścieralna: 0,15 mm
Szerokość: 2, 3 i 4 m
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Domowe |
| Powtarzalność wzoru: | 16,6X100 CM |
| Wzór: | Drewno |
| Dostawca: | Beaufloor |
| Kolor: | Brązowe |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Pomieszczenie: | Do sypialni |
| Opór cieplny: | 0.015 m² K/W |
| Grubość całkowita : | 1.9 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.15 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 21-Domowa-niskie natężenie |
| Możliwość montażu na płytkach: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Beaufloor RIJKSWEG 442 8710 WIELSBEKE BELGIA info@beauflor.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


