wykładzina dywanowa satine revelation rubionwy 4m
Nr kat. 100479784
Wykładziny dywanowe
Wykładziny dywanowe Saxon
Wykładziny dywanowe domowe
Wykładziny dywanowe do hotelu
Wykładziny dywanowe 4 m
Wykładziny dywanowe do przedszkola
Wykładziny dywanowe do przedpokoju
Wykładziny dywanowe do salonu
Wykładziny dywanowe czerwone
Wykładziny dywanowe do sypialni
Do instytucji publicznych
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Czerwone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 10 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1300 g/m2 |
| Wysokość runa : | 8 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Wykładziny dywanowe
Wykładziny dywanowe Saxon
Wykładziny dywanowe domowe
Wykładziny dywanowe do hotelu
Wykładziny dywanowe 4 m
Wykładziny dywanowe do przedszkola
Wykładziny dywanowe do przedpokoju
Wykładziny dywanowe do salonu
Wykładziny dywanowe czerwone
Wykładziny dywanowe do sypialni
Do instytucji publicznych
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Czerwone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 10 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1300 g/m2 |
| Wysokość runa : | 8 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa satine revelation rubionwy 4m
Nr kat. 100479784
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



