wykładzina dywanowa rubin denim 4m
Nr kat. 100100945
opis produktu
RUBIN SZARY to wykładzina dywanowa, która wprowadzi do pomieszczenia wyjątkowy klimat. To rodzaj wykładziny obiektowej. Sprawdzi się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Została utrzymana w szarym kolorze. Waga runa wynosi 540 g/m2, wysokość całkowita to 5,5 mm, a wysokość runa to 2,5 mm. Wykładzina dywanowa RUBIN SZARY została wykonana w 100% z polipropylenu. Dzięki temu materiałowi produkt jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości. Jest w pełni bezpieczny dla alergików, ponieważ hipoalergiczne włókna znacząco uniemożliwiają rozwój bakterii i roztoczy. Wykazuje właściwości antystatyczne. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt RUBIN SZARY.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.130 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 5 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 540 g/m2 |
| Wysokość runa : | 2.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
TIMZO TUFTING INDUSTRY BV POSTBUS 7 NIJVERHEIDSSTRAAT 27 8281JD GENEMUIDEN HOLAND info@condor-group.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
RUBIN SZARY to wykładzina dywanowa, która wprowadzi do pomieszczenia wyjątkowy klimat. To rodzaj wykładziny obiektowej. Sprawdzi się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Została utrzymana w szarym kolorze. Waga runa wynosi 540 g/m2, wysokość całkowita to 5,5 mm, a wysokość runa to 2,5 mm. Wykładzina dywanowa RUBIN SZARY została wykonana w 100% z polipropylenu. Dzięki temu materiałowi produkt jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości. Jest w pełni bezpieczny dla alergików, ponieważ hipoalergiczne włókna znacząco uniemożliwiają rozwój bakterii i roztoczy. Wykazuje właściwości antystatyczne. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt RUBIN SZARY.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.130 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 5 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 540 g/m2 |
| Wysokość runa : | 2.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
TIMZO TUFTING INDUSTRY BV POSTBUS 7 NIJVERHEIDSSTRAAT 27 8281JD GENEMUIDEN HOLAND info@condor-group.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa rubin denim 4m
Nr kat. 100100945
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o






