wykładzina dywanowa peroni antracytowy 4m
Nr kat. 100430205
opis produktu
Wykładzina Dywanowa Peroni Antracytowy 4m to elegancki produkt przeznaczony do wnętrz obiektów o dużym natężeniu użytkowania, takich jak biura, hotele i instytucje publiczne. Produkt doda wnętrzom profesjonalnego charakteru. Produkt jest odporny na promienie UV, dlatego nie straci swojego oryginalnego koloru pod wpływem nasłonecznienia. Produkt antystatyczny nie kumuluje ładunku elektrycznego powstającego w trakcie chodzenia. Wykładzina utkana jest w formie zwarto ułożonych obok siebie pętelek, co oznacza, że jest bardzo praktyczna w utrzymaniu czystości, a kurz i brud w nią nie wnika. Wykonana jest z poliamidu, czyli wyjątkowo trwałego materiału wytrzymałego na ścieranie. Wykładzina dywanowa Peroni objęta jest 2-letnią gwarancją. Jest ona trwała oraz wytrzymała, dlatego przetrwa codzienne użytkowanie bez pozostawiania śladów na materiale.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 7.6 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 925 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina Dywanowa Peroni Antracytowy 4m to elegancki produkt przeznaczony do wnętrz obiektów o dużym natężeniu użytkowania, takich jak biura, hotele i instytucje publiczne. Produkt doda wnętrzom profesjonalnego charakteru. Produkt jest odporny na promienie UV, dlatego nie straci swojego oryginalnego koloru pod wpływem nasłonecznienia. Produkt antystatyczny nie kumuluje ładunku elektrycznego powstającego w trakcie chodzenia. Wykładzina utkana jest w formie zwarto ułożonych obok siebie pętelek, co oznacza, że jest bardzo praktyczna w utrzymaniu czystości, a kurz i brud w nią nie wnika. Wykonana jest z poliamidu, czyli wyjątkowo trwałego materiału wytrzymałego na ścieranie. Wykładzina dywanowa Peroni objęta jest 2-letnią gwarancją. Jest ona trwała oraz wytrzymała, dlatego przetrwa codzienne użytkowanie bez pozostawiania śladów na materiale.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 7.6 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 925 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa peroni antracytowy 4m
Nr kat. 100430205
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



