wykładzina dywanowa fortesse kamienny 4m
Nr kat. 100361421
opis produktu
Wykładzina dywanowa Fortesse kamienny 4m to propozycja, która łączy klasyczny design z trwałością wykorzystanych włókien, tworząc ponadczasowe rozwiązanie do hotelu, biura, instytucji oraz pozostałych przestrzeni publicznych o średnim natężeniu ruchu. Wykładzina dywanowa w ciemnoszarym odcieniu zyskuje charakterystyczny wygląd dzięki drobnemu wzornictwu, które nadaje powierzchni dekoracyjny akcent, a jednocześnie pozostaje neutralne. Produkt wykonany z poliamidu zapewnia łatwość utrzymania czystych włókien. Antystatyczna powłoka hamuje osadzanie się kurzu na powierzchni, nie sprzyjając rozwojowi moli oraz bakterii. Termoizolacyjna i trudnopalna wykładzina dywanowa nie blaknie wskutek promieniowania UV.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 6.5 mm |
| Miękkość: | Dobra |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 730 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa Fortesse kamienny 4m to propozycja, która łączy klasyczny design z trwałością wykorzystanych włókien, tworząc ponadczasowe rozwiązanie do hotelu, biura, instytucji oraz pozostałych przestrzeni publicznych o średnim natężeniu ruchu. Wykładzina dywanowa w ciemnoszarym odcieniu zyskuje charakterystyczny wygląd dzięki drobnemu wzornictwu, które nadaje powierzchni dekoracyjny akcent, a jednocześnie pozostaje neutralne. Produkt wykonany z poliamidu zapewnia łatwość utrzymania czystych włókien. Antystatyczna powłoka hamuje osadzanie się kurzu na powierzchni, nie sprzyjając rozwojowi moli oraz bakterii. Termoizolacyjna i trudnopalna wykładzina dywanowa nie blaknie wskutek promieniowania UV.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Welurowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 6.5 mm |
| Miękkość: | Dobra |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 730 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa fortesse kamienny 4m
Nr kat. 100361421
Pamiętaj o



