wykładzina dywanowa e-blitz granatowy 4m
Nr kat. 100237794
opis produktu
Wykładzina dywanowa E-blitz granatowy 4m to model przystosowany do trudnych i wymagających warunków panujących w obiektach użytkowania publicznego. Powyższa wykładzina dywanowa granatowa skierowana jest do biur, hoteli, sklepów, szkół, instytucji publicznych, a także na intensywnie eksploatowane powierzchnie korytarzy. Prezentowany model o pętelkowej strukturze posiada łatwe w pielęgnacji runo, które nie służy rozwojowi bakterii, moli ani grzybów. Specjalna powłoka powierzchni nie przyciąga kurzu, a zatem wykładzina dywanowa stanowi komfortowe rozwiązanie także dla alergików. Sprężyste runo o 3 mm grubości nie ulega udeptywaniu ani ścieraniu, dzięki czemu nawet po latach użytkowania prezentuje doskonały wygląd.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Niebieskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 5.4 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 540 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa E-blitz granatowy 4m to model przystosowany do trudnych i wymagających warunków panujących w obiektach użytkowania publicznego. Powyższa wykładzina dywanowa granatowa skierowana jest do biur, hoteli, sklepów, szkół, instytucji publicznych, a także na intensywnie eksploatowane powierzchnie korytarzy. Prezentowany model o pętelkowej strukturze posiada łatwe w pielęgnacji runo, które nie służy rozwojowi bakterii, moli ani grzybów. Specjalna powłoka powierzchni nie przyciąga kurzu, a zatem wykładzina dywanowa stanowi komfortowe rozwiązanie także dla alergików. Sprężyste runo o 3 mm grubości nie ulega udeptywaniu ani ścieraniu, dzięki czemu nawet po latach użytkowania prezentuje doskonały wygląd.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Niebieskie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 5.4 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 540 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa e-blitz granatowy 4m
Nr kat. 100237794
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



