wykładzina dywanowa breeze czarny 4m
Nr kat. 100382981
opis produktu
Wykładzina dywanowa Breeze czarny 4m to ponadczasowe rozwiązanie utrzymane w klasycznym odcieniu czerni, który zapewnia styl, jak również funkcjonalność. Prezentowana wykładzina dywanowa obiektowa o równo przyciętym runie typu Saxon sprawdzi się w miejscach o średnim natężeniu ruchu. Idealna do biura, jak również hotelu, gwarantuje łatwość utrzymania czystości. Antystatyczna powłoka chroni powierzchnię przed osadzaniem się kurzu, dzięki czemu wykładzina dywanowa dedykowana jest także alergikom. Wykonana z poliamidu, nie sprzyja rozwojowi insektów. Ponadto skutecznie przewodzi ciepło, zapewniając właściwości termoizolacyjne. Wysoka odporność włókien na tarcie i udeptywanie pozwala utrzymać wykładzinę dywanową w doskonałej kondycji przez długi okres użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.120 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 6.5 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 900 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3.8 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa Breeze czarny 4m to ponadczasowe rozwiązanie utrzymane w klasycznym odcieniu czerni, który zapewnia styl, jak również funkcjonalność. Prezentowana wykładzina dywanowa obiektowa o równo przyciętym runie typu Saxon sprawdzi się w miejscach o średnim natężeniu ruchu. Idealna do biura, jak również hotelu, gwarantuje łatwość utrzymania czystości. Antystatyczna powłoka chroni powierzchnię przed osadzaniem się kurzu, dzięki czemu wykładzina dywanowa dedykowana jest także alergikom. Wykonana z poliamidu, nie sprzyja rozwojowi insektów. Ponadto skutecznie przewodzi ciepło, zapewniając właściwości termoizolacyjne. Wysoka odporność włókien na tarcie i udeptywanie pozwala utrzymać wykładzinę dywanową w doskonałej kondycji przez długi okres użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.120 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 6.5 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 900 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3.8 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa breeze czarny 4m
Nr kat. 100382981
Pamiętaj o



