wanna wolnostojąca besco leya 170x78 cm owalna biały połysk ryflowana maskownica czarny mat was-170-lcz
Nr kat. 100449829






opis produktu
WANNA WOLNOSTOJĄCA BESCO LEYA 170X78 CM OWALNA BIAŁY POŁYSK RYFLOWANA MASKOWNICA CZARNY MAT WAS-170-LCZ to produkt najwyższej jakości, doskonały do łazienek o nowoczesnym wnętrzu. Pasuje również do pomieszczeń urządzony w stylu skandynawskim, eklektycznym czy industrialnym czy Hampton. Produkt posiada neutralny, biały kolor, ryflowaną fakturę oraz wnętrz o owalnym kształcie. Wanna akrylowa jest odporna na zadrapania oraz termoizolacyjna, czyli długo utrzymuje temperaturę wody. Pojemność wanny wynosi 283 litry. W zestawie ma syfon i regulowane nóżki. Odpływ jest na środku, a jego maskownica jest koloru czarnego w macie i pasuje do armatury łazienkowej o tym samym odcieniu. Besco, marka produkująca wannę LEYA, daje 5 lat gwarancji na ten produkt. Wszystko to, abyś miał pewność, że kupujesz solidny i luksusowy produkt, który wytrzyma wiele lat codziennego użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Besco |
|---|---|
| Kolekcja: | Leya |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 78 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 283 L |
| Kod producenta: | WAS-170-LCZ |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 69 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
WANNA WOLNOSTOJĄCA BESCO LEYA 170X78 CM OWALNA BIAŁY POŁYSK RYFLOWANA MASKOWNICA CZARNY MAT WAS-170-LCZ to produkt najwyższej jakości, doskonały do łazienek o nowoczesnym wnętrzu. Pasuje również do pomieszczeń urządzony w stylu skandynawskim, eklektycznym czy industrialnym czy Hampton. Produkt posiada neutralny, biały kolor, ryflowaną fakturę oraz wnętrz o owalnym kształcie. Wanna akrylowa jest odporna na zadrapania oraz termoizolacyjna, czyli długo utrzymuje temperaturę wody. Pojemność wanny wynosi 283 litry. W zestawie ma syfon i regulowane nóżki. Odpływ jest na środku, a jego maskownica jest koloru czarnego w macie i pasuje do armatury łazienkowej o tym samym odcieniu. Besco, marka produkująca wannę LEYA, daje 5 lat gwarancji na ten produkt. Wszystko to, abyś miał pewność, że kupujesz solidny i luksusowy produkt, który wytrzyma wiele lat codziennego użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Besco |
|---|---|
| Kolekcja: | Leya |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 78 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 283 L |
| Kod producenta: | WAS-170-LCZ |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 69 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna wolnostojąca besco leya 170x78 cm owalna biały połysk ryflowana maskownica czarny mat was-170-lcz
Nr kat. 100449829
Cena katalogowa: 6 488,25 zł/szt
Wymiary:
170x78 cm
1 szt.
Cena katalogowa: 6 488,25 zł/szt
Wymiary:
170x78 cm
1 szt.
opis produktu
WANNA WOLNOSTOJĄCA BESCO LEYA 170X78 CM OWALNA BIAŁY POŁYSK RYFLOWANA MASKOWNICA CZARNY MAT WAS-170-LCZ to produkt najwyższej jakości, doskonały do łazienek o nowoczesnym wnętrzu. Pasuje również do pomieszczeń urządzony w stylu skandynawskim, eklektycznym czy industrialnym czy Hampton. Produkt posiada neutralny, biały kolor, ryflowaną fakturę oraz wnętrz o owalnym kształcie. Wanna akrylowa jest odporna na zadrapania oraz termoizolacyjna, czyli długo utrzymuje temperaturę wody. Pojemność wanny wynosi 283 litry. W zestawie ma syfon i regulowane nóżki. Odpływ jest na środku, a jego maskownica jest koloru czarnego w macie i pasuje do armatury łazienkowej o tym samym odcieniu. Besco, marka produkująca wannę LEYA, daje 5 lat gwarancji na ten produkt. Wszystko to, abyś miał pewność, że kupujesz solidny i luksusowy produkt, który wytrzyma wiele lat codziennego użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Besco |
|---|---|
| Kolekcja: | Leya |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 78 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 283 L |
| Kod producenta: | WAS-170-LCZ |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 69 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


