wanna wolnostojąca cersanit inverto 170x80 cm owalna biały połysk syfon chrom s301-339
Nr kat. 100323024










opis produktu
Wanna wolnostojąca INVERTO by Cersanit zachwyca swoim nowoczesnym i surowym wyglądem, oferując przy tym unikalne cechy. Zachwycająco cienka, zaledwie 15 mm ścianka podkreśla jej ponadczasową elegancję i wyznacza wyjątkowy styl łazienki. Centralnie ulokowany odpływ wody i symetryczne oparcia pozwolą rozkoszować się wspólną kąpielą w wydaniu dwuosobowym. Wanna INVERTO by Cersanit wykonana jest z utrzymującego ciepło akrylu - bezpiecznego materiału utrzymującego przyjemną temperaturę, odpieranego na uszkodzenia i łatwego do utrzymania w idealnej czystości. W komplecie znajduje się dopełniający całości syfon z korkiem klik-klak w wersji chrom i solidny stelaż z regulacją wysokości. Osobno dostępne są syfony z korkiem złotym lub czarnym matowym, jak również baterie wolnostojące.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | inverto |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Strona wanny: | Wolnostojąca |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 68 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 250 L |
| Kod producenta: | S301-339 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 172X82X70 CM |
| Waga brutto: | 43 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi










opis produktu
Wanna wolnostojąca INVERTO by Cersanit zachwyca swoim nowoczesnym i surowym wyglądem, oferując przy tym unikalne cechy. Zachwycająco cienka, zaledwie 15 mm ścianka podkreśla jej ponadczasową elegancję i wyznacza wyjątkowy styl łazienki. Centralnie ulokowany odpływ wody i symetryczne oparcia pozwolą rozkoszować się wspólną kąpielą w wydaniu dwuosobowym. Wanna INVERTO by Cersanit wykonana jest z utrzymującego ciepło akrylu - bezpiecznego materiału utrzymującego przyjemną temperaturę, odpieranego na uszkodzenia i łatwego do utrzymania w idealnej czystości. W komplecie znajduje się dopełniający całości syfon z korkiem klik-klak w wersji chrom i solidny stelaż z regulacją wysokości. Osobno dostępne są syfony z korkiem złotym lub czarnym matowym, jak również baterie wolnostojące.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | inverto |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Strona wanny: | Wolnostojąca |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 68 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 250 L |
| Kod producenta: | S301-339 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 172X82X70 CM |
| Waga brutto: | 43 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna wolnostojąca cersanit inverto 170x80 cm owalna biały połysk syfon chrom s301-339
Nr kat. 100323024
Cena katalogowa: 5 878,99 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 5 878,99 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Wanna wolnostojąca INVERTO by Cersanit zachwyca swoim nowoczesnym i surowym wyglądem, oferując przy tym unikalne cechy. Zachwycająco cienka, zaledwie 15 mm ścianka podkreśla jej ponadczasową elegancję i wyznacza wyjątkowy styl łazienki. Centralnie ulokowany odpływ wody i symetryczne oparcia pozwolą rozkoszować się wspólną kąpielą w wydaniu dwuosobowym. Wanna INVERTO by Cersanit wykonana jest z utrzymującego ciepło akrylu - bezpiecznego materiału utrzymującego przyjemną temperaturę, odpieranego na uszkodzenia i łatwego do utrzymania w idealnej czystości. W komplecie znajduje się dopełniający całości syfon z korkiem klik-klak w wersji chrom i solidny stelaż z regulacją wysokości. Osobno dostępne są syfony z korkiem złotym lub czarnym matowym, jak również baterie wolnostojące.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | inverto |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny wolnostojące |
| Strona wanny: | Wolnostojąca |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 68 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 250 L |
| Kod producenta: | S301-339 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 172X82X70 CM |
| Waga brutto: | 43 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.



