wanna przyścienna polimat sola 150x75 cm owalna biały połysk syfon chrom 00414
Nr kat. 100421476
opis produktu
Nowoczesna, wolnostojąca Wanna Przyścienna Polimat Sola 150x75 Cm Owalna Biały 00414 doskonale komponuje się ze strefą kąpielową łazienki, łącząc estetykę z komfortem użytkowania. Model wykończony w klasycznej bieli wyróżnia delikatny, owalny kształt, wymiary 150 x 75 cm oraz wygodne oparcie znajdujące się po obu stronach. Wannę wykonaną z trwałego akrylu charakteryzuje gładka, jednolita powierzchnia, która jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia, długo utrzymuje temperaturę wody gwarantując relaksujące kąpiele. W zestawie z wanną znajdują się nogi oraz syfon umożliwiające jej montaż.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 150 cm |
| Kolekcja: | Sola |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Długość dna wanny: | 100.000 |
| Szerokość dna wanny: | 43.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 200 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Kod producenta: | 00414 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesna, wolnostojąca Wanna Przyścienna Polimat Sola 150x75 Cm Owalna Biały 00414 doskonale komponuje się ze strefą kąpielową łazienki, łącząc estetykę z komfortem użytkowania. Model wykończony w klasycznej bieli wyróżnia delikatny, owalny kształt, wymiary 150 x 75 cm oraz wygodne oparcie znajdujące się po obu stronach. Wannę wykonaną z trwałego akrylu charakteryzuje gładka, jednolita powierzchnia, która jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia, długo utrzymuje temperaturę wody gwarantując relaksujące kąpiele. W zestawie z wanną znajdują się nogi oraz syfon umożliwiające jej montaż.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 150 cm |
| Kolekcja: | Sola |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Długość dna wanny: | 100.000 |
| Szerokość dna wanny: | 43.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 200 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Kod producenta: | 00414 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna przyścienna polimat sola 150x75 cm owalna biały połysk syfon chrom 00414
Nr kat. 100421476
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





