wanna przyścienna lavita caldera 170x75 cm owalna biały połysk
Nr kat. 100548791




opis produktu
Wanna przyścienna Lavita Caldera 170x75 cm to propozycja, która harmonijnie łączy nowoczesną estetykę z wygodą codziennego użytkowania. Jej subtelnie zaokrąglona linia i biały połysk wprowadzają do wnętrza elegancję oraz poczucie przestronności. Owalny kształt sprawia, że wanna doskonale odnajduje się zarówno w aranżacjach minimalistycznych, jak i tych inspirowanych klasycznym stylem. Model wykonany został z akrylu i wyróżnia się trwałością, odpornością na przebarwienia oraz łatwością pielęgnacji. Pojemność 260 litrów oraz wymiary 170x75 cm zapewniają wyjątkowy komfort kąpieli. Wanna wyposażona jest w centralnie umieszczony odpływ, a biały syfon dołączony do zestawu ułatwia montaż. Gwarancja wynosi 10 lat. Produkt występuje również w innych wymiarach.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Lavita |
| Kolekcja: | Caldera |
| Dostawca: | Lavita |
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 260 L |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Kolor syfonu: | Biały |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
Domino Polska Sp. z o.o. RZEŹNICZA 4 58-200 DZIERŻONIÓW POLSKA sekretariat@domino.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Wanna przyścienna Lavita Caldera 170x75 cm to propozycja, która harmonijnie łączy nowoczesną estetykę z wygodą codziennego użytkowania. Jej subtelnie zaokrąglona linia i biały połysk wprowadzają do wnętrza elegancję oraz poczucie przestronności. Owalny kształt sprawia, że wanna doskonale odnajduje się zarówno w aranżacjach minimalistycznych, jak i tych inspirowanych klasycznym stylem. Model wykonany został z akrylu i wyróżnia się trwałością, odpornością na przebarwienia oraz łatwością pielęgnacji. Pojemność 260 litrów oraz wymiary 170x75 cm zapewniają wyjątkowy komfort kąpieli. Wanna wyposażona jest w centralnie umieszczony odpływ, a biały syfon dołączony do zestawu ułatwia montaż. Gwarancja wynosi 10 lat. Produkt występuje również w innych wymiarach.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Lavita |
| Kolekcja: | Caldera |
| Dostawca: | Lavita |
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 260 L |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Kolor syfonu: | Biały |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
Domino Polska Sp. z o.o. RZEŹNICZA 4 58-200 DZIERŻONIÓW POLSKA sekretariat@domino.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna przyścienna lavita caldera 170x75 cm owalna biały połysk
Nr kat. 100548791
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Wanna przyścienna Lavita Caldera 170x75 cm to propozycja, która harmonijnie łączy nowoczesną estetykę z wygodą codziennego użytkowania. Jej subtelnie zaokrąglona linia i biały połysk wprowadzają do wnętrza elegancję oraz poczucie przestronności. Owalny kształt sprawia, że wanna doskonale odnajduje się zarówno w aranżacjach minimalistycznych, jak i tych inspirowanych klasycznym stylem. Model wykonany został z akrylu i wyróżnia się trwałością, odpornością na przebarwienia oraz łatwością pielęgnacji. Pojemność 260 litrów oraz wymiary 170x75 cm zapewniają wyjątkowy komfort kąpieli. Wanna wyposażona jest w centralnie umieszczony odpływ, a biały syfon dołączony do zestawu ułatwia montaż. Gwarancja wynosi 10 lat. Produkt występuje również w innych wymiarach.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Lavita |
| Kolekcja: | Caldera |
| Dostawca: | Lavita |
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 260 L |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Kolor syfonu: | Biały |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
Domino Polska Sp. z o.o. RZEŹNICZA 4 58-200 DZIERŻONIÓW POLSKA sekretariat@domino.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


