wanna przyścienna deante silia 170x75 cm owalna biały połysk kds_017w
Nr kat. 100479738








opis produktu
150 cm x 75 cm, 160 cm x 75 cm
i 170 cm x 75 cm

150 cm x 75 cm
160cm x 75 cm
170 cm x 75 cm
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Rodzaj wanny: |
|
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 170 cm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 261 L |
| Kod producenta: | KDS_017W |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 174X79X61 CM |
| Waga brutto: | 58.500 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi








opis produktu
150 cm x 75 cm, 160 cm x 75 cm
i 170 cm x 75 cm

150 cm x 75 cm
160cm x 75 cm
170 cm x 75 cm
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Rodzaj wanny: |
|
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 170 cm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 261 L |
| Kod producenta: | KDS_017W |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 174X79X61 CM |
| Waga brutto: | 58.500 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna przyścienna deante silia 170x75 cm owalna biały połysk kds_017w
Nr kat. 100479738
Cena katalogowa: 5 399 zł/szt
opis produktu
150 cm x 75 cm, 160 cm x 75 cm
i 170 cm x 75 cm

150 cm x 75 cm
160cm x 75 cm
170 cm x 75 cm
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Rodzaj wanny: |
|
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 170 cm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 261 L |
| Kod producenta: | KDS_017W |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 174X79X61 CM |
| Waga brutto: | 58.500 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


