wanna do zabudowy sanplast luxo 180x80 cm prostokątna biały 610-370-0150-01-000
Nr kat. 100264521
opis produktu
WANNA PROSTOKĄTNA 180X80 SANPLAST LUXO 610-370-0150-01-000 to produkt utrzymany w klasycznym kształcie. Wanna przeznaczona do zabudowy mierzy 180 cm długości, 80 cm szerokości, 63 cm wysokości oraz 49 cm głębokości. Model ze środkowym odpływem dostępny jest także w innych wymiarach. Wanna prostokątna maksymalnie pomieści 286 litrów wody. Prezentowana wanna akrylowa Sanplast zapewnia wygodę użytkowania, dzięki łatwości pielęgnacji, powłoce antybakteryjnej, jak również odporności na uszkodzenia – przebarwienia, zarysowania czy pęknięcia. Gwarancja na produkt wynosi 7 lat.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kolekcja: | luxo |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Sanplast |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Pojemność wanny: | 286 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | 610-370-0150-01-000 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
WANNA PROSTOKĄTNA 180X80 SANPLAST LUXO 610-370-0150-01-000 to produkt utrzymany w klasycznym kształcie. Wanna przeznaczona do zabudowy mierzy 180 cm długości, 80 cm szerokości, 63 cm wysokości oraz 49 cm głębokości. Model ze środkowym odpływem dostępny jest także w innych wymiarach. Wanna prostokątna maksymalnie pomieści 286 litrów wody. Prezentowana wanna akrylowa Sanplast zapewnia wygodę użytkowania, dzięki łatwości pielęgnacji, powłoce antybakteryjnej, jak również odporności na uszkodzenia – przebarwienia, zarysowania czy pęknięcia. Gwarancja na produkt wynosi 7 lat.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kolekcja: | luxo |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Sanplast |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Pojemność wanny: | 286 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | 610-370-0150-01-000 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy sanplast luxo 180x80 cm prostokątna biały 610-370-0150-01-000
Nr kat. 100264521
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



