wanna do zabudowy sanplast free line 170x80 cm prostokątna biały 610-040-0260-01-000
Nr kat. 100264490
opis produktu
WANNA PROSTOKĄTNA 170X80 SANPLAST FREE LINE 610-040-0260-01-000 to model wanny prostokątnej do zabudowy, która wyróżnia się ponadczasowym stylem oraz komfortem użytkowania. Produkt mierzy 170 cm długości, 80 cm szerokości, 63 cm wysokości oraz 45 cm głębokości. Wanna prostokątna o pojemności 257 litrów objęta jest 7-letnią gwarancją. Ponadto wanna Sanplast z kolekcji Free Line wyróżnia się łatwością pielęgnacji. To także gwarancja wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz właściwości antybakteryjne. Wanny akrylowe nie ulegają żółknięciu, uszczerbkom, a ponadto są wyjątkowo bezpieczne w użytkowaniu.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kolekcja: | Free Line |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Sanplast |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 257 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | 610-040-0260-01-000 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
WANNA PROSTOKĄTNA 170X80 SANPLAST FREE LINE 610-040-0260-01-000 to model wanny prostokątnej do zabudowy, która wyróżnia się ponadczasowym stylem oraz komfortem użytkowania. Produkt mierzy 170 cm długości, 80 cm szerokości, 63 cm wysokości oraz 45 cm głębokości. Wanna prostokątna o pojemności 257 litrów objęta jest 7-letnią gwarancją. Ponadto wanna Sanplast z kolekcji Free Line wyróżnia się łatwością pielęgnacji. To także gwarancja wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz właściwości antybakteryjne. Wanny akrylowe nie ulegają żółknięciu, uszczerbkom, a ponadto są wyjątkowo bezpieczne w użytkowaniu.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kolekcja: | Free Line |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Sanplast |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 257 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | 610-040-0260-01-000 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy sanplast free line 170x80 cm prostokątna biały 610-040-0260-01-000
Nr kat. 100264490
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



