wanna do zabudowy sanplast space line 170x75 cm prostokątna biały 610-100-0151-01-000
Nr kat. 100264513
opis produktu
Funkcjonalną wanną do zabudowy jest WANNA PROSTOKĄTNA 170X75 SANPLAST SPACE LINE 610-100-0151-01-000. Została wykonana z akrylu, dzięki któremu dobrze utrzymuje temperaturę wody. Posiada gładką i przyjemną powierzchnię, którą bez problemu utrzymasz w czystości. WANNA PROSTOKĄTNA 170X75 SANPLAST SPACE LINE 610-100-0151-01-000 została wykończona w białym kolorze. Jej wymiary to - długość 170 cm, szerokość 75 cm i głębokość 48 cm. Pojemność wanny to 208 litrów. WANNA PROSTOKĄTNA 170X75 SANPLAST SPACE LINE 610-100-0151-01-000 wyposażona jest w odpływ boczny, który znajduje się na jej krótszym boku. Dostępna jest w komplecie z nóżkami.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kolekcja: | Space Line |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Sanplast |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 64 cm |
| Głębokość: | 48 cm |
| Pojemność wanny: | 208 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Kod producenta: | 610-100-0151-01-000 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Funkcjonalną wanną do zabudowy jest WANNA PROSTOKĄTNA 170X75 SANPLAST SPACE LINE 610-100-0151-01-000. Została wykonana z akrylu, dzięki któremu dobrze utrzymuje temperaturę wody. Posiada gładką i przyjemną powierzchnię, którą bez problemu utrzymasz w czystości. WANNA PROSTOKĄTNA 170X75 SANPLAST SPACE LINE 610-100-0151-01-000 została wykończona w białym kolorze. Jej wymiary to - długość 170 cm, szerokość 75 cm i głębokość 48 cm. Pojemność wanny to 208 litrów. WANNA PROSTOKĄTNA 170X75 SANPLAST SPACE LINE 610-100-0151-01-000 wyposażona jest w odpływ boczny, który znajduje się na jej krótszym boku. Dostępna jest w komplecie z nóżkami.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kolekcja: | Space Line |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Sanplast |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 64 cm |
| Głębokość: | 48 cm |
| Pojemność wanny: | 208 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Kod producenta: | 610-100-0151-01-000 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy sanplast space line 170x75 cm prostokątna biały 610-100-0151-01-000
Nr kat. 100264513
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



