wanna do zabudowy sanplast prestige 170x75 cm prostokątna biały 610-070-0170-01-000
Nr kat. 100264510
opis produktu
WANNA PROSTOKĄTNA 170X75 SANPLAST PRESTIGE 610-070-0170-01-000 to rodzaj wanny do zabudowy. Została wykonana z akrylu. Posiada właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu jest bezpieczna w użytkowaniu. Cechuje ją gładka powierzchnia, dlatego łatwo utrzymać ją w czystości. W razie zarysowania bez problemu można naprawić powierzchnię. WANNA PROSTOKĄTNA 170X75 SANPLAST PRESTIGE 610-070-0170-01-000 została wykończona w białym kolorze. Jej wymiary wynoszą - długość 170 cm, szerokość 75 cm i głębokość 44 cm. Pojemność wanny to 210 litrów. WANNA PROSTOKĄTNA 170X75 SANPLAST PRESTIGE 610-070-0170-01-000 dostępna jest w komplecie z obudową, nóżkami oraz syfonem.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kolekcja: | Prestige |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Sanplast |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 210 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | W komplecie |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Kod producenta: | 610-070-0170-01-000 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
WANNA PROSTOKĄTNA 170X75 SANPLAST PRESTIGE 610-070-0170-01-000 to rodzaj wanny do zabudowy. Została wykonana z akrylu. Posiada właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu jest bezpieczna w użytkowaniu. Cechuje ją gładka powierzchnia, dlatego łatwo utrzymać ją w czystości. W razie zarysowania bez problemu można naprawić powierzchnię. WANNA PROSTOKĄTNA 170X75 SANPLAST PRESTIGE 610-070-0170-01-000 została wykończona w białym kolorze. Jej wymiary wynoszą - długość 170 cm, szerokość 75 cm i głębokość 44 cm. Pojemność wanny to 210 litrów. WANNA PROSTOKĄTNA 170X75 SANPLAST PRESTIGE 610-070-0170-01-000 dostępna jest w komplecie z obudową, nóżkami oraz syfonem.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kolekcja: | Prestige |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Sanplast |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 210 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | W komplecie |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Kod producenta: | 610-070-0170-01-000 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy sanplast prestige 170x75 cm prostokątna biały 610-070-0170-01-000
Nr kat. 100264510
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



