wanna do zabudowy roca linea 170x70 cm prostokątna biały a24t034000
Nr kat. 100264191

opis produktu
WANNA PROSTOKĄTNA 170X70 ROCA LINEA A24T034000 to uniwersalna i ponadczasowa wanna do zabudowy prostokątna, która posiada boczny odpływ. Model mierzy 170 cm długości, 70 cm szerokości, 62 cm wysokości oraz 43 cm głębokości. Wanna prostokątna o pojemności 175 litrów objęta jest 7-letnią gwarancją. Produkt wyróżnia się trwałością oraz łatwością pielęgnacji. Propozycja wanny akrylowej zapewnia ciepła i przyjemną w dotyku powierzchnię o właściwościach antybakteryjne, dźwiękochłonnych oraz termoizolacyjnych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Roca |
|---|---|
| Kolekcja: | linea |
| Dostawca: | Roca |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 62 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 175 L |
| Kod producenta: | A24T034000 |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
Royo Polska Sp. z o.o. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
WANNA PROSTOKĄTNA 170X70 ROCA LINEA A24T034000 to uniwersalna i ponadczasowa wanna do zabudowy prostokątna, która posiada boczny odpływ. Model mierzy 170 cm długości, 70 cm szerokości, 62 cm wysokości oraz 43 cm głębokości. Wanna prostokątna o pojemności 175 litrów objęta jest 7-letnią gwarancją. Produkt wyróżnia się trwałością oraz łatwością pielęgnacji. Propozycja wanny akrylowej zapewnia ciepła i przyjemną w dotyku powierzchnię o właściwościach antybakteryjne, dźwiękochłonnych oraz termoizolacyjnych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Roca |
|---|---|
| Kolekcja: | linea |
| Dostawca: | Roca |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 62 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 175 L |
| Kod producenta: | A24T034000 |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
Royo Polska Sp. z o.o. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy roca linea 170x70 cm prostokątna biały a24t034000
Nr kat. 100264191
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
WANNA PROSTOKĄTNA 170X70 ROCA LINEA A24T034000 to uniwersalna i ponadczasowa wanna do zabudowy prostokątna, która posiada boczny odpływ. Model mierzy 170 cm długości, 70 cm szerokości, 62 cm wysokości oraz 43 cm głębokości. Wanna prostokątna o pojemności 175 litrów objęta jest 7-letnią gwarancją. Produkt wyróżnia się trwałością oraz łatwością pielęgnacji. Propozycja wanny akrylowej zapewnia ciepła i przyjemną w dotyku powierzchnię o właściwościach antybakteryjne, dźwiękochłonnych oraz termoizolacyjnych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Roca |
|---|---|
| Kolekcja: | linea |
| Dostawca: | Roca |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 62 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Pojemność wanny: | 175 L |
| Kod producenta: | A24T034000 |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
Royo Polska Sp. z o.o. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


