wanna do zabudowy sanplast free line 140x75 cm prostokątna biały wa-san-er00-000700
Nr kat. 100264483
opis produktu
WANNA PROSTOKĄTNA 140X75 SANPLAST FREE LINE 610-040-0130-01-000 to klasyczny model wanny prostokątnej o wymiarach 140 cm długości, 75 cm szerokości oraz 63 cm wysokości, który posiada 45 cm głębokości oraz pojemność wynoszącą 187 litrów. Wanna Sanplast przeznaczona pod zabudowę została wyposażona w boczny odpływ. Model objęty jest 7-letnią gwarancją. Prezentowane wanny akrylowe z serii Free Line nawet po wielu latach użytkowania utrzymują doskonałą kondycję powierzchni bez najmniejszych śladów użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kolekcja: | Free Line |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Sanplast |
| Szerokość: | 75 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 187 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | WA-SAN-ER00-000700 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
WANNA PROSTOKĄTNA 140X75 SANPLAST FREE LINE 610-040-0130-01-000 to klasyczny model wanny prostokątnej o wymiarach 140 cm długości, 75 cm szerokości oraz 63 cm wysokości, który posiada 45 cm głębokości oraz pojemność wynoszącą 187 litrów. Wanna Sanplast przeznaczona pod zabudowę została wyposażona w boczny odpływ. Model objęty jest 7-letnią gwarancją. Prezentowane wanny akrylowe z serii Free Line nawet po wielu latach użytkowania utrzymują doskonałą kondycję powierzchni bez najmniejszych śladów użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Kolekcja: | Free Line |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Sanplast |
| Szerokość: | 75 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 187 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | WA-SAN-ER00-000700 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy sanplast free line 140x75 cm prostokątna biały wa-san-er00-000700
Nr kat. 100264483
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








